i-Doser Nedir ? Yapanlar Ne Hissediyor ?

Çok merak ettim ama denemeye korkuyorum :kararsız:

Denemiş arkadaşlarım var ve işe yaradığını söylüyorlar ama ben şahsen tavsiye etmiyorum. Ayrıca istediğiniz dozu istediğiniz zaman almazsınız ve yanlış bilmiyorsam her dozdan sonra "Reset" adı verilen dozu da almanız gerekiyor. Hepsinin belirli düzeyleri var. Tekrar affınıza sığınarak yanlış bilmiyorsam diyeceğim. Daha üst seviyelere geçmek 1-2 hafta alıyor.

Bir kere başlangıç dozunda Quick Happy dinlemiştim etkisi var. Aşırı mutlu oldum o gün uyuyamadım sonra gece yarısı aniden kulağımda çınlayınca korkup daha da derine inmedim.

Ben acayip şekilli müzikal tarzada gürültünün her türlüsüne maruz kaldığımdan beni pek sarmadı sadece gate of hades te sesin ritmine göre biraz vucudum sallanıyormuş gibi geldi ama hoşuma gitti açıkçası :D

1-2 denemede işe yaramıyor. Demişti reel'de bir arkadaşım. Ama beyin seslere alışınca gerçekten işe yarıyor. Zihin açmada speed sabahlari iyi gidiyor demişlerdi. Zihin artırıcı doz varda ne kadar artırır ama belli değil. Benim görüşüm beyinin egzersiz yaptığı için beyin daha dinç olabilir.:melek::melek:
(Not:Ben yeni başladım.)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı