i i7-3632QM Laptopa harici ekran kartı takmak

Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. Benim laptopumun donanım özellikleri i7-3632QM 6 GB RAM 750 GB HDD AMD Radeon 7650M. Ben ekran kartı dışında şikayetçi değilim o yüzden yeni PC toplamak istemiyorum. Biraz araştırdım ve şu ürünlere ulaştım:
Asus gtx1050 cerberus gaming ekran kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus gtx1050 cerberus gaming oc gddr5 uygun fiyatlarla sadece Vatan Bilgisayar'da düşünüyorum. Sizce nasıl? Yeterli olur mu ve darboğaz söz konusu olur mu? Sanırım laptoplarda Wi-Fi alıcısının yerine takılıyormuş harici ekran kartı. İnternet'im kablosuz olduğundan İnternet işini nasıl çözerim? Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

i7 2630QM ve 1050 ile yapılan test videosu var orada çok sağlam darboğaz yapıyor. Büyük ihtimal bu da darboğaz yapacak gibi buradan bakabilirsiniz. Gene oynatıyor FPS çok kötü değil ama tam kullanamadığı için vermesi gerek FPS'i vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
i7 2630qm ve 1050 ile yapılan test videosu var orada çok sağlam darboğaz yapıyor. Büyük ihtimal bu da darboğaz yapacak gibi buradan bakabilirsiniz. Gene oynatıyor fps çok kötü değil ama tam kullanamadığı için vermesi gerek fps'i vermiyor. Can You Run It? - PC Builds
Şimdi baktım 1030 ile de darboğaz yapıyor. Peki darboğaz yapmayacak ama bulunan ekran kartından iyi önerebileceğiniz var mı? Cevaplarsanız sevinirim.
Power Boost C4'ünü sakın alma!
Parana ve ekran kartına yazık eder.
Ne önerirsiniz?

Bu kart yapmıyor ve güzel FPS veriyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de yukarıdaki arkadaş haklı böyle ucuz adı sanı belli olmayan PSU'ları kullanmayın.

Bu kart yapmıyor ve güzel FPS veriyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de yukarıdaki arkadaş haklı böyle ucuz adı sanı belli olmayan PSU'ları kullanmayın.
Araştırdığıma göre gtx 750 ti ile de darboğaz yapmıyor
Ben her bulduğum oyunu oynayan tiplerden değilim. Oynayacaksam cs go sea of thieves tarzı oyunlar oynarım. O yüzden süper bir ekran kartı olmasına gerek yok

Ben aşağıdaki ürünlerle beraber kullanmanızı öneririm işlemciniz çok güçsüz değil 1050 ile darboğaz yapsa bile darboğaz çok olmayacaktır.

Geri
Yukarı