i3-10100 RX 6600 XT AC Origins düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 11

YasharSultan

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB Gskill 2666 MHz
SSD veya HDD modeli
128 GB SSD 1 TB HDD
Ekran kartı
RX 6600 XT MECH 2X
Anakart
H510M
İşlemci
İ3-10100
Merhaba, AC Origins'te Ultra ayarlarda 70-80 FPS almam gerekirken 45-55 FPS zorla görüyorum. Zaten son zamanlar düşük FPS'ler almaya başladım sebebi ne olabilir?

i3-10100F ile darboğaz oluyor. Bende de RX6600 var. Oradan biliyorum. Grafik ayarlarını kökleyin, CPU ile alakalı olan ayarları (mesh, fov (biraz), ragdoll vs. yani eşyaların çokluk azlık veya mesafe kalitesini etkileyen ayarlar) düşürün. Az da olsa FPS arttırdı ve oyunlarda daha stabil çalışıyor.

Darboğaz var. SSD nedir?
Kingston. Darboğaz olduğunu biliyorum fakat bu kadarmı fps kaybına neden olur? Diğer oyunlarda 7-8, maksimum 15 fps kayb ediyorum, burada neredeyse yarı yarıya fps kaybı oluşuyor.

i3-10100F ile darboğaz oluyor. Bende de RX6600 var. Oradan biliyorum. Grafik ayarlarını kökleyin, CPU ile alakalı olan ayarları (mesh, fov (biraz), ragdoll vs. yani eşyaların çokluk azlık veya mesafe kalitesini etkileyen ayarlar) düşürün. Az da olsa FPS arttırdı ve oyunlarda daha stabil çalışıyor.
Denedim 5-6 fps arttı ama fazla değişen bişey olmadı. Darboğazdan dolayı bu kadarı fazla ama. Diğer oyunlarda 7-8 fps, maksimum 15 fps kayb ediyorum, burada neredeyse yarı yarıya fps kayb ediyorum.

Geri
Yukarı