i3-10100F sistem alınır mı? GTA 5 performansı nasıldır?

PSU yeterli mi ve ileri dönük bir sistem mi

Benim seçtiğim PSU daha güçlü değil mi?
Attığın psu pek iyi değil 2012 vs serisi ile aynı iç yapıyı kullanıyor korumaları eksik.

Hayır olmaz. Ama eski bir monitör 60 Hz rekabetçi oyunlarda dezavantaj sağlar.

Tamam.

Islemcı RAM vb parcalar ıcın ınce hesap Gaming gecesını takıp edın cok guzel ındırımler oluyor i5 10400FI 1900TL'ye almıstım.

Neyin ne zaman geleceği önceden belli oluyor mu Anakart falanda var mı sistemi direkt Gaming gecesinden ucuza getirebilir miyim? Eğer denk gelirsem i5 10400F veya i5 10600K iyi olur Anakart olarak da Gaming gecesinden ucuza denk getirebilirsem MSI MAG B460M MORTAN almayı düşünüyorum denk getiremezsem de MSI B460M Pro-VDH alacağım veya sabrederek her şeyi oradan alacağım senin düşüncen nedir? Bir de 2.9 GHz olmasına takıldım i3 10100F 3.6 GHz bu fark hissettirir mi?

Son düzenleme:
Tamam.

Neyin ne zaman geleceği önceden belli oluyor mu anakart falanda var mı sistemi direkt Gaming gecesinden ucuza getirebilir miyim? Eğer denk gelirsem i5 10400F veya i5 10600K iyi olur anakart olarak da Gaming gecesinden ucuza denk getirebilirsem MSI MAG B460M mortan almayı düşünüyorum denk getiremezsem de MSI B460M Pro-VDH alacağım veya sabrederek her şeyi oradan alacağım senin düşüncen nedir? Bir de 2.9 GHz olmasına takıldım i3 10100F 3.6 GHz bu fark hissettirir mi?

Gaming gecesı cuma gunu saat 22:00 da baslar urunler saat 4 gıbı falan gelmeye baslıyor o gun bellı oluyor yanı sıteye yarım saat onceden gırsen neredeyse tum urunlerı gorebırlırsın sana tavsıyem uygulamasını yukle ve oradan al sıte cokuyor ben oyle yapmıstım sımdıden hesabını vs AC ghzyıde cok kafana takma 10400F 8-12 bir ıslemcı gunumuz oyunlarını gayet guzel oynarsın i3 10100F'ten daha ıyı bir ıslemcı ve alacaıgın anakart 1200 soket olmalı buna dıkkat et.

Yeni konular

Geri
Yukarı