i3 10100F sistem nasıldır?

Bütçeyi 10k varsayıyorum. Bu sisteme bakabilirsiniz:
İşlemci:
Anakart:
RAM(2X):
SSD:
Kasa:
PSU:
Ekran kartına 2800TL kalıyor bütçeyi bir tık arttırabilirseniz 3,2K civarı ikinci el RX6600 alabilirsiniz ekran kartı olarak.

Son düzenleme:
Bu fiyata ortalama bir sistem yeni çıkan oyunları zar zor açar. Valorant lol cs go gibi oyunlarda çok rahat yüksek fps lere ulaşırsın.
Hocam bu sistem ile sadece Roblox ve GTA5 oynayacağım.

1660S çok pahalı o fiyata RX6600 bulunur. HDD yerine ikinci el SSD bakabilirsiniz. PSU burada daha ucuz.
Hocam ben baktım yakınımda ki ilanlara 10 km yakınımda ki ilanlar 4 tane ve hepsi birbirinden kötü.

İşlemci:
Anakart:
RAM(2X):
SSD:
Kasa:
PSU:
Ekran kartına 2800TL kalıyor bütçeyi bir tık arttırabilirseniz 3, 2K civarı ikinci el RX6600 alabilirsiniz ekran kartı olarak.

Bu sistem çok daha güzel 10100F e o paraları vermeyin.

İşlemci:
Anakart:
RAM(2X):
SSD:
Kasa:
PSU:
Ekran kartına 2800TL kalıyor bütçeyi bir tık arttırabilirseniz 3, 2K civarı ikinci el RX6600 alabilirsiniz ekran kartı olarak.

Hocam 3400 TL'den daha aşağı inildiğinde ben baktım hep 1650 var en iyi 1660S bu fiyata.

İşlemci:
Anakart:
RAM(2X):
SSD:
Kasa:
PSU:

Hocam 3.5K'ya bunlar var:

İşlemci:
Anakart:
RAM(2X):
SSD:
Kasa:
PSU:

Hocam 3.5K'ya bunlar var:

Geri
Yukarı