i3 10100F sistem nasıldır?

• Konuyu başlatan Lousy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 2B
Maalesef yok. Hemen bir tane PSU atıyorum.
Ucuz para verip sistemi çöp edecek kalitesiz PSU ve kasa almayın.
Ben kasayla birlikte PSU almayı düşünüyorum ikisi ayrı çok masraf tutuyor bütçede sınırli Bütçem 2400Tl

Bu arada topladığınız sistemde depolama birimi yok. Eski sistemdeki diski kullanacaksınız sanırım?
240 GB SSD Var
Şu an N5 mf ve bu PSU dışında bu bütçede kaliteli PSU ve kasa bulmak zor. Sisteminizi çöpe atmaktan ziyade biraz daha bütçe arttırın.

Anladım peki bu topladığım sisteme RX570 eklersek aldığıma pişman olmam değil mi biraz bütçe biriktirip alacağım güzel bir kasa ve PSU

RX 570 alabilirsiniz darboğaz yaşatmaz da sıfır olarak bu fiyatlara alınmaz. İkinci el alacaksanız fiyatı uygunsa ve sorunsuzsa alınabilir.

Peki PUBG Mobile, CS:GO, GTA 5 gibi oyunlari açar mı zevk verir mi?

RX 560 da RX 570 de şu anda piyasaya çıkmış tüm oyunları ayardan ayara oynatır. Saydığınız oyunlar fazla sistem gerektirmeyen oyunlar olduğu için yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz her ikisiyle de.

RX 560'da RX 570'de şu anda piyasaya çıkmış tüm oyunları ayardan ayara oynatır. Saydığınız oyunlar fazla sistem gerektirmeyen oyunlar olduğu için yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz her ikisiyle de.

Şu an bütçem yetmiyor şu an ekran kartı almaya bende bir ekran kartı var AMD Radeon HD6800 1GB 256Bit iş görür mü işlemci zaten çok performanslı bir işlemci

Geri
Yukarı