i3 10100F ve 1650S sistemde RDR2 düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Valla hocam aklıma bir şey gelmiyor şu an, olası bütün durumları söyledik ama sanki her şey olması gerektiği gibiymiş gibi ancak RDR'de yaşadığınız bu durum beni biraz aşıyor, sistemde yaşadığınız veya uygulayıp da söylemediğiniz bir şey varsa çekinmeden söyleyin. 10100F + 1650S RDR2'de 18-20 FPS vermez.

Valla hocam aklıma bir şey gelmiyor şu an, olası bütün durumları söyledik ama sanki her şey olması gerektiği gibiymiş gibi ancak RDR'de yaşadığınız bu durum beni biraz aşıyor, sistemde yaşadığınız veya uygulayıp da söylemediğiniz bir şey varsa çekinmeden söyleyin. 10100F + 1650S RDR2'de 18-20 FPS vermez.
Hayır hocam valla bişey yapmadım sistemde. Sadece sırayla Opera GX, Valorant, Steam ve Red Dead Redemption 2 yükledim.
Bir kez daha kapatıp dinlendirin isterseniz. Belki yeniden başlatmaya ihtiyaç duyabilir yazılımların tam kurulabilmesi için.
Denedim ama düzelmedi. :(
Yardımların için teşekkür ederim hocam.

Hayır hocam valla bişey yapmadım sistemde. Sadece sırayla Opera GX, Valorant, Steam ve Red Dead Redemption 2 yükledim.

Denedim ama düzelmedi. :(

Yardımların için teşekkür ederim hocam.
Rica ederim, son bir şey daha sorayım; sürücüleri yüklerken nereden nasıl kurdun? Umarım Driver Booster tarzı yazılımlar kullanmamışsındır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatımda gördüğüm en büyük çıkmaza girmişsiniz bir ihtimal bende ortaya bir şey atayım, PSU'nun yeterli olduğundan eminsiniz değil mi?

Geri
Yukarı