Mavericks i3-10110u sisteme Hackintosh kurma

Hocam disk izlencesine girince disk gözüküyor mu?
hocam windows diski falan vardı 256 gb ssd sonra 85 gb ayırıp mac os apfs gibi bi şekilde biçimlendirdim eminim 100 de 97 ye yakın guncelleme hatası verdı laptop ekran beledıyeye geldığim için kapalı durumdayı şimdi windows da silindi mac de kaldı diskler görünmüyor başlatınca geliyor allahtan elimde chromebook iso vardı 2 usb den de size haber verme şansım oldu burdan silcem diski
hocam windows diski falan vardı 256 gb ssd sonra 85 gb ayırıp mac os apfs gibi bi şekilde biçimlendirdim eminim 100 de 97 ye yakın guncelleme hatası verdı laptop ekran beledıyeye geldığim için kapalı durumdayı şimdi windows da silindi mac de kaldı diskler görünmüyor başlatınca geliyor allahtan elimde chromebook iso vardı 2 usb den de size haber verme şansım oldu burdan silcem diski
79 gb apple a aıttı

79 gb apple a aıttı
şu anda usb den bile boot etmiyor disk bulunamadı diyor
evet
evet

79 gb apple a aıttı

şu anda usb den bile boot etmiyor disk bulunamadı diyor

evet

evet
geri windows kurdum
Hocam hu hatalar vermeye başladı windows geri silindi sadece mac istedim mesela :(
Hocam hu hatalar vermeye başladı windows geri silindi sadece mac istedim mesela :(

Dosya Ekleri

• Screenshot 2022-05-29 23.08.00.png
    Screenshot 2022-05-29 23.08.00.png
    238,9 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot 2022-05-29 23.09.02.png
    Screenshot 2022-05-29 23.09.02.png
    99 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot 2022-05-29 23.11.13.png
    Screenshot 2022-05-29 23.11.13.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 31
  • 20220530_145601.jpg
    20220530_145601.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 20220530_142354.jpg
    20220530_142354.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 25
  • 20220530_142410.jpg
    20220530_142410.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Tamamdır hocam, elimizde denemek için birkaç şey var. İlk olarak bir sorum olacak, USB 2.0'a takıp mı kurulum yaptınız 3.0'a mı?

vallahabende hepsiyah port var 2.0 yani 3 tanesine de deneme yaptım disklerle karışık biçimlendirme yaparak kurdum güncelleme bitti bu sefer elma logosunda 2 saat 1 dakika bile kalmadı hatası ile karşılaştım hatta windows da usb de silinmiş al işte hatırlarsanız hocam vmvare de catalinamı monterey e güncelleme yaptım demiştim buda öyle oldu kaldı orda
vallahabende hepsiyah port var 2.0 yani 3 tanesine de deneme yaptım disklerle karışık biçimlendirme yaparak kurdum güncelleme bitti bu sefer elma logosunda 2 saat 1 dakika bile kalmadı hatası ile karşılaştım hatta windows da usb de silinmiş al işte hatırlarsanız hocam vmvare de catalinamı monterey e güncelleme yaptım demiştim buda öyle oldu kaldı orda
elimde ne windows ne mac usb var tekrardan 2 ncı oldu bu onun dısında chrome os dan yazıyorum

elimde ne windows ne mac usb var tekrardan 2 ncı oldu bu onun dısında chrome os dan yazıyorum
open core de usb olmadan acılmadıgı ıcın ben her defasında usb yı bıcımlendırıyorum apfs yaptım olmadı gene

Son düzenleme:
Bu sefer güncelleme hatası vermedi yani değil mi? 1 dakika bile kalmadı kısmında takıldı.
evet ama şu an usb de yok wındows da tekrar wındows kurup dosyayı atmam lazım emınım usb de var ama usb gorunmuyor sadece open core var oda dıııtt dıyor yapcak bısı yok gene iş belediyeye kaldıı
Bu sefer güncelleme hatası vermedi yani değil mi? 1 dakika bile kalmadı kısmında takıldı.
hastahaneye gıderken baktım aha elma logo ne mutlu oldum be

evet ama şu an usb de yok wındows da tekrar wındows kurup dosyayı atmam lazım emınım usb de var ama usb gorunmuyor sadece open core var oda dıııtt dıyor yapcak bısı yok gene iş belediyeye kaldıı

hastahaneye gıderken baktım aha elma logo ne mutlu oldum be
ne yapacağız
Şu an kurulmadı yani değil mi? Bir de tekrar kurmadan önce bir farkı EFI daha atacağım onunla denersiniz.
kurulmuştu baktım silinmiş 1 dakıkada kısmında

Geri
Yukarı