Mavericks i3-10110u sisteme Hackintosh kurma

Kuruluma geçmeden bir şey diyemem, çünkü normalde SSD'niz desteklenmiyor. Onun için bir yama yaptık.
Bu İmajı Balena İle attıktan Sonra efı klasörünü direk atıp deneme yapacağım
Kuruluma geçmeden bir şey diyemem, çünkü normalde SSD'niz desteklenmiyor. Onun için bir yama yaptık.
Görseldeki program ile usb min içini görüp efiyi yapıştırdım

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    65,1 KB · Görüntüleme: 27
Direkt dosya gezgini üzerinden atabilirsiniz, ek programlara gerek yok. BalenaEtcher ile yazma işlemi bittikten sonra USB'yi bir kez takıp çıkarın, bazen OC EFI bölümü gözükmeyebiliyor.

Son düzenleme:
Kesin bir şey diyemem hocam, normalde PM SSD'lere tam olarak bu şekilde kurulmuyor, başka diske kurup oradan disk kopyalama yapılıyor. Tabii şu an bizim yaptığımız şekilde de çalışma ihtimali var, eğer çalışmazsa başka bir SATA disk alıp ona kurup ondan klonlama yapmamız gerekecek

Kesin bir şey diyemem hocam, normalde PM SSD'lere tam olarak bu şekilde kurulmuyor, başka diske kurup oradan disk kopyalama yapılıyor. Tabii şu an bizim yaptığımız şekilde de çalışma ihtimali var, eğer çalışmazsa başka bir SATA disk alıp ona kurup ondan klonlama yapmamız gerekecek
okey hocam zaten bu ssd ye ornek veriyorum phoenix os remix os android x86 hıcbırı kurulmuyor hepsi ve windows 10 dan aşağı her sistem '''''''''''hatası verıyor sadece fyde os kuruluyor bu konularda bilgim var bayağı ama ssd belli sorun cıkaracak haydı hayırlısı yarın ola hayrolaa
günaydın dmg dosyası indirme bitti şimdi balena ile yazacam ve direksizin efiyi koycam
okey hocam zaten bu ssd ye ornek veriyorum phoenix os remix os android x86 hıcbırı kurulmuyor hepsi ve windows 10 dan aşağı her sistem '''''''''''hatası verıyor sadece fyde os kuruluyor bu konularda bilgim var bayağı ama ssd belli sorun cıkaracak haydı hayırlısı yarın ola hayrolaa

günaydın dmg dosyası indirme bitti şimdi balena ile yazacam ve direksizin efiyi koycam

hocam sevinçten yurttaki kardeşime tokadı koydum vallaha monterey 5 sanıyede dıske kurulum aşamasına geldi lakin disk nerde windows a mı atayım

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-30 071110.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-30 071110.png
    549,3 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

Geri
Yukarı