i3 10300F GTX1650 16 GB RAM sistem CS:GO'da ne kadar performans verir?

İçinde klavye mouse mouse pad kasa için Wi-Fi adaptor + montaj hızmeti Windows 10 deneme sürümü ve 200₺ kargo bedelı falan var internette fiyat performans olarak bunu bulabıldim

Dostum etme eyleme gözünü sevem bak arkadaşların dediğine kulak as eğer sipariş etmediysen alma sakın hazır sisteme yönel.

11kya böyle bir sistem alınmaz. RTX3050 2060 6500XT sistemler varken.

O ekran kartı sadece 10 k
Dostum etme eyleme gözünü sevem bak arkadaşların dediğine kulak as eğer sipariş etmediysen alma sakın hazır sisteme yönel
Daha sipariş etmedim incelemedeyim 10 k civarına fiyat performans bu kadarı çıkıyor 2. El ürünlere karşıyım

O ekran kartı sadece 10 k

Daha sipariş etmedim incelemedeyim 10 k civarına fiyat performans bu kadarı çıkıyor 2. El ürünlere karşıyım

Tamam 2. El al demiyoruz zaten ısrarla hazır sistemler çıkıyor halihazır da vardır belki şu an bilmiyorum ama 10k ya rahat 6500 XT'li 3050'li sistem bulabilirsin. Ayrıyeten 6500 XT 1650S denk. Haberin olsun

Merhabalar.
11.000₺ bir kasa topladım.
Oynadığım tek CS:GO.
Sizlerce bu makineda ne kadar performans alırım?
Veya hangi oyunlarda performans FPS'si ne kadar olur özellikler görseldedir şimdiden yardımcı olacaklara teşekkürler.

Sizde gerçekten sistem çok pahalı bu sistem bizde sizin parayla Max 8 bin TL'yi geçmez i3 işlemcili sisteme 11k saymak mi? Hah 2ci el i7 işlemcili sistem bulmak daha iyi.

İçinde klavye mouse mouse pad kasa için Wi-Fi adaptor + montaj hızmeti Windows 10 deneme sürümü ve 200₺ kargo bedelı falan var internette fiyat performans olarak bunu bulabıldim.

Windows 10 deneme sürümünü kurmak 5 dakikada yapabileceniz bir iş, Windows'un sitesinden Media Creation Tool var onu indirip flash belleğe kuruyorsunuz sonra da pcye takıp PC açıldığında ilk başlatma diski olarak onu seçitorsunuz YouTube'da detaylı şekilde anlatılıyor, hem daha almamışsınız bütçe verirseniz daha iyisini önerebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı