i3-12100F 3060 Ti ile darboğaz yapar mı?

Hocam bu siteyi hiç bilmiyorum, güvenilirliği hakkında fikrim yok. PC hocasının kendi sitesi falan mı? Güvenilir mi, sistem uygun görünüyor.
PC Hocası ile alakası yok ama güvenilir. Sistemdeki SSD kalitesiz, kasa ise hava sirkülasyonu açısından sıkıntılı ama.

Hocam sistemde 5600 yok ki, 5500 var.

Ayrıca kasa değişim şart zaten. 5600 + Thermaltake kasa ile 18.5K ediyor. 3060Ti sistem 17.8K imiş.
Hocam o Vatandaki kasaya r5 5600 ve 1tb m2 ssd ekleyince 18k ya geliyor. Kasayı neden değiştirdiniz? bilmediğimden soruyorum ama 1tb ssd rx 6700 ve r5 5600 18k ya uygun değil mi?

Kasayı neden değiştirdiniz?
Kasanın ön paneli cam, yanlardaki hava delikleri de oldukça yetersiz. Sistem sıcaklığını doğrudan etkiler. O kasayı kesinlikle tercih etmemek lazım. Ayrıca Rampage PSU da ekstrası. Güven vermiyor. Global'de başarılı PSU üreticilerinden şaşmayın.

Kasanın ön paneli cam, yanlardaki hava delikleri de oldukça yetersiz. Sistem sıcaklığını doğrudan etkiler. O kasayı kesinlikle tercih etmemek lazım. Ayrıca Rampage PSU da ekstrası. Güven vermiyor. Global'de başarılı PSU üreticilerinden şaşmayın.
Ben işlemciyi r5 5600 a yükseltiyorum, ssdyi 1tb crucial m2 ye yükseltiyorum. kasayı thermaltake dediğini gibi yükseltiyorum toplamda 19.000 oluyor sistem fiyatı, yine de fena değil, uyguna geliyor diye düşünüyorum yanlış mıdır? 3060 ti' ın direkt rakibi ve parça kalitesi daha güzel oluyor böyle aldığımda diğer hazır 3060 ti sistemlerinden.

Ben işlemciyi R5 5600'a yükseltiyorum, SSD'yi 1TB Crucial M.2'ye yükseltiyorum. Kasayı Thermaltake dediğini gibi yükseltiyorum toplamda 19.000 oluyor sistem fiyatı, yine de fena değil, uyguna geliyor diye düşünüyorum yanlış mıdır? 3060 Ti'ın direkt rakibi ve parça kalitesi daha güzel oluyor böyle aldığımda diğer hazır 3060 Ti sistemlerinden.

Hocam merhaba hangisini aldınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı