i3-12100F için RX 6600 XT mi, RTX 2060 mı alınmalı?

RX 6000 serisinde yazılımsal sorunlar neredeyse yok denilecek kadar az.

Bunu sen söylüyorsun ben değil. Arkadaşın aldığı kart hata vermeye başlayınca, konuya yine buradan devam ederiz.

Ayrıca neyi seçip seçmeyeceğim, neyi önerip önemeyeceğim sadece beni ilgilendirir, seni değil.

Bunu sen söylüyorsun ben değil. Arkadaşın aldığı kart hata vermeye başlayınca, konuya yine buradan devam ederiz.
Ben arkadaşa parasının tam karşılığını almak istiyorsa diye tavsiye veriyorum.
Ayrıca neyi seçip seçmeyeceğim, neyi önerip önemeyeceğim sadece beni ilgilendirir, seni değil.
Evet ne seçip seçemeyeceğinize karışamam, gidip piyasaya sürüleli 3,5 yıl olan kartı satın alabilirsiniz. Sizin 6600 XT almanıza gerek yok. Ayrıca biraz eleştirilere açık olun ve fanboy olmayın :)

Bende 6600XT almayı planlıyorum şu anda Gigabyte Aorus 1070ti kullanıcısıyım. 6600XT'ye geçmeye ve verdiğim paraya değer mi oyun performansı olarak ? 6600XT için MSI gaming X'i düşünüyorum.

Bende 6600XT almayı planlıyorum şu anda Gigabyte Aorus 1070ti kullanıcısıyım. 6600XT'ye geçmeye ve verdiğim paraya değer mi oyun performansı olarak ? 6600XT için MSI gaming X'i düşünüyorum.
Konu açın, bütçenizi belirtin yardımcı olalım. Burada konuyla alakasız mesaj biriktirmeyelim.

Bende 6600XT almayı planlıyorum şu anda Gigabyte Aorus 1070 Ti kullanıcısıyım. 6600XT'ye geçmeye ve verdiğim paraya değer mi oyun performansı olarak? 6600XT için MSI Gaming X'i düşünüyorum.

Kanka geç bence de ama şöyle yap bu kart 3 ay önce 6500 falandı oyun oynayan birinden 6000'e alırsın ikinci el bak ama testlerini falan tam yap.
Kartı soracak olursan ben aşırı memnunum Bannerlord oynuyorum 2K'da inanılır gibi değil ama sıcaklık 45'i geçmiyor (xfx quick 308, odada klima açık).
5 oyun oynadım hata falan vesaire karşılaşmadım büyük ihtimalle karşılaşanların çoğuda bilgisiz ram hız aşırtma, overclock, sürücü yazılımını bozma , sürücüyü güncellememe gibi nedenlerden alıyordur iyiki arkadaşın tavsiyesine uyup 6600xt almışım.

6000 serisinde sürücü hatası neredeyse yok. 1 yıl olacak neredeyse ve toplamda 1 ya da 2 kere yaşadım ki onlarda Windows 11'in aşırı kötü bir işletim sistemi olmasından kaynaklanıyor sanırım. Işık hızında Windows 10'a geri döndüm ve kusursuz çalışıyor. Bundan önce ise RX 590 kullanıyordum. Son yıllarında kart artık ısınmaya başlamıştı ama onun dışında pek de sürücü hatası gördüğüm söylenemez. NVIDIA ve AMD arasında tercih yaparken saf güç mü yoksa DLSS vs. gibi teknolojiler mi senin için daha önemli konusunu bir düşünüp ona göre karar vermeni tavsiye ederim. Ama bana sorarsan AMD al geç derim, pişman olacağını sanmıyorum. 2. el alırken gerekli testleri yaptığından emin ol yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı