i3 12100F RTX 3060 Valorant düşük FPS

Tsubu

Centipat
Daha fazla  
Daha 5 saat önce atılmış benimkiyle aynı sistem olan bir videoda(tek fark videodaki ekran kartı MSI Ventus bendeki ise ASUS Dual v2) Valorant testinde FPS değerlerinin 350-300 arası olduğunu gördüm ben ise oyun sırasında 300 FPS'yi dahi göremedim. Hatta yer yer çatışma sırasında özellikle 180 FPS'lere kadar düşüyor.
Ekran kartı sürücüm güncel.
PSU: 550 80+
Hiçbir eksiğim yok fakat sistemim diğer aynı sistemlere göre düşük FPS veriyor özellikle Valorant oyununda.
Çözümü bilen var mı veya bu sorunla karşılaşan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha 5 saat önce atılmış benimkiyle aynı sistem olan bir videoda(tek fark videodaki ekran kartı MSI Ventus bendeki ise ASUS Dual v2) Valorant testinde FPS değerlerinin 350-300 arası olduğunu gördüm ben ise oyun sırasında 300 FPS'yi dahi göremedim. Hatta yer yer çatışma sırasında özellikle 180 FPS'lere kadar düşüyor.
Ekran kartı sürücüm güncel.
PSU: 550 80+
Hiçbir eksiğim yok fakat sistemim diğer aynı sistemlere göre düşük FPS veriyor özellikle Valorant oyununda.
Çözümü bilen var mı veya bu sorunla karşılaşan?
İşlemci sıcaklık değerleri nasıl?

İşlemci sıcaklık değerleri nasıl?
Valorant işlemci ağırlıklı bir oyun olduğu halde 65-70 arası gidip geliyor

Orası öyle hocam da aynı sistemde çok daha fps alabileceğimi fark edince heveslendim biraz. Sonuçta yüksek fps alabilmek için o kadar para veriyoruz sistemlere.🙂

Valorant işlemci ağırlıklı bir oyun olduğu halde 65-70 arası gidip geliyor

Orası öyle hocam da aynı sistemde çok daha fps alabileceğimi fark edince heveslendim biraz sonuçta yüksek fps alabilmek için o kadar para veriyoruz sistemlere.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı