i3 2100 ve 8 GB RAM sistem için işletim sistemi önerisi

ilkerx016

Yoctopat
Daha fazla  
Intel(R) Core(tm) i3-2100 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz işlemcili, 8 GB RAM'li ve ekran kartı olmayan masaüstü PC'ye işletim sistemi önerisi verir misiniz? (modern görünümlü, hızlı ve stabil olursa sevinirim. İçinde Windows 10 Pro var şu anda işletim sistemi olarak)

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel(R) Core(tm) i3-2100 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz işlemcili, 8 GB RAM'li ve ekran kartı olmayan masaüstü PC'ye işletim sistemi önerisi verir misiniz? (modern görünümlü, hızlı ve stabil olursa sevinirim. İçinde Windows 10 Pro var şu anda işletim sistemi olarak)

Windows'u falan boş verin Windows 7 veya 8.1 ama bunlar desteklenmiyor siz en iyisi Linux kurun.

antiX Linux'da Wi-Fi'yi açınca uygulamalara girilmiyor.

Intel(R) Core(tm) i3-2100 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz işlemcili, 8 GB RAM'li 2 çekirdekli ve ekran kartı olmayan masaüstü PC'ye Ubuntu veya Linux Mint kurulur mu kurulursa da hangisini tercih etmeliyim Linux'a yeni başlayacağım.

Intel(R) Core(tm) i3-2100 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz işlemcili, 2 çekirdekli, 8 GB RAM'li ve ekran kartı olmayan masaüstü PC'ye Ubuntu veya Linux Mint kurulur mu kurulursa siz hangisini önerirsiniz Linux'a yeni başladım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı