i3 2310M laptopta Metin2 çöküyor

usersuser14

Zeptopat
Daha fazla  
Metin2'de Uriel anti cheat olan bütün Sv'lerde donma ve oyuna geç girme sorunu yaşıyorum. Oyuna girmem 2.5-3 dk. Sürüyor oyunda gezerken 15-30 saniye ekran tamamen donuyor, kendine geliyor sonra tekrardan donuyor, oyun oynanmıyor. Aşağı video bıraktım.
Laptop Sistem özellikleri: Intel i3 2310M / 4 GB RAM / 128 GB SSD / Ekran kartı Intel HD Graphics 3000
Sizce neden bu sorunu yaşıyorum? Yeni bilgisayar almadan bu sorunu çözebilir miyim? Bana bu sorunları yaşatmıcak en uygun sıfır laptop önerisi verebilirmisiniz?
Yaşadığım sorunun videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Metin2'de Uriel anti cheat olan bütün Sv'lerde donma ve oyuna geç girme sorunu yaşıyorum. Oyuna girmem 2.5-3 dk. Sürüyor oyunda gezerken 15-30 saniye ekran tamamen donuyor, kendine geliyor sonra tekrardan donuyor, oyun oynanmıyor. Aşağı video bıraktım.
Laptop Sistem özellikleri: Intel i3 2310M / 4 GB RAM / 128 GB SSD / Ekran kartı Intel HD Graphics 3000
Sizce neden bu sorunu yaşıyorum? Yeni bilgisayar almadan bu sorunu çözebilir miyim?
Yaşadığım sorunun videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2310M Mobil işlemci normal gibi.

Geri
Yukarı