i3 3250 RX 560 sistem 5620 TL'ye alınır mı?

bilgisayar hemen bugün lazım değilse parça parça toplanabilir ama meşakkatli olur. düşük sistemde valorant oynamayı planlıyorsan son kararını vermeden önce internetten o işlemci ve ekran kartı ile nasıl bir performans veriyor testini bul izle. bir de minecraft oynayacaksan ve sodium daha önce duymadıysan denemeni öneririm, yerin altındaki blokları bile yüklemesini engelleyebiliyorsun çeşitli culling modlarıyla, neyse onun da konuları vardır bakarsın
izledim hocam minecraft 300-400 fps 1.16.5 sürümü ve ben zaten Sonoyuncu oynayacağım için 1.8 daha çok fps verir diye düşünüyorum valoranttada baktm LOW ayarda 100-140 arası fps veriyor iyimidir

Arkadaşlar bir kasa buldum. i3 3250 işlemci, RX 560 Ekran Kartı (4 GB), H61 Anakart M2 Slotlu ve 8 GB RAM, 4RGB Fanlı Kasa buldum ve adam 5.620TL'ye satıyor. Fiyati ucuz mudur veya pahalı mıdır, alayim mi?
O paraya gider 2.el apu sistem toplarım daha iyi :D

İzledim hocam Minecraft 300-400 FPS 1.16.5 sürümü ve ben zaten SonOyuncu oynayacağım için 1.8 daha çok FPS verir diye düşünüyorum valoranttada baktm Low ayarda 100-140 arası FPS veriyor iyi midir?

Sodium yanında "Entity Culling", "FerriteCore", "Starlight" ve "ImmediatelyFast" gibi Minecraft'ın başka alanlarını optimize eden modlar var, kolay yoldan genelini kurmak istersen:

Modrinth sitesinde "Simply Optimized", "Fabulously Optimized" ya da "Adrenaline" gibi bütün optimizasyon modlarının bir arada olduğu hazır optimizasyon mod paketlerini(modpacks kısmı) indirip kolayca kullanabilirsin (.mrpackten ZIP'e çevirmen gerek) ama kendin ayrıca var olan bütün optimizasyon modlarını toplayıp bir Frankenstein mod paketi yapmak istersen, mods kısmına gir, kategorilerden "optimization" seç, "loader"lerden "fabric" seç(Forge için çok mod var mı bilmiyorum), bir de "Client" var onu işaretle, en son da Minecraft sürümünü seç alakasız modları aradan çıkarıp kalan tüm modlara kolayca bakabilirsin. Ne yaptıklarını anlamak birazcık İngilizce gerektirebilir ama yardım istersen edebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı