i3 4130 Sistem Toplama

Sanada önünde iki seçenek var :). Birisine işlemci soğutucu falan masrafta yapacaksın . 1800 lira olur artık 2000 . lira işte . Arkadaşın birde cs oynayacaksa . Niye bu kadar yüksek sistem istiyorki . Benim 2008 den kalma sistemim csgo full ultrada sadece . Gölge Orta ayarlarda 85 fps alıyorum

Almışken uzun ömürlü olsun istiyor ondan dolayı.

i3-GTX780Ti kombinasyonu bile darboğaz yapmaz.

Alabileceği en iyi sistem bu, kasayı z3 yapıp, güç kaynığını vs serisinden 650 W ile değiştirip RAM 'i 8 gb yapabilir veya başka parçalara yönelebilir.

Son düzenleme:
Eğer arkadaşın o oyunları oynayacaksa bu sistem çok rahat yetecektir. Toplam 1519 TL.

asdas.png

İkisinide alabilirsiniz . Diyorlar . Arasındaki fark neredeyse sıfırmış . bir gıdım fark için. 50 lira verilecekse verin yani diyecek bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem yazın toplanacaksa şimdiden konu açmak yasak. Kimse neden uyarmıyor arkadaşı ?

Yaza ne kaldı ki şurda? Ama 1 hafta önce felan açmak gerekiyorsa özür dilerim...

i3-GTX780Ti kombinasyonu bile darboğaz yapmaz.

Alabileceği en iyi sistem bu, kasayı z3 yapıp, güç kaynığını vs serisinden 650 W ile değiştirip RAM 'i 8 gb yapabilir veya başka parçalara yönelebilir.

Emin olun sistemi bana topluyor olsam GTX770 i tabii ki isterim ama boşa masraf oluyor böyle. Çünkü arkadaşım gidip BF4, Crysis 3 felan oynamayacak.

Eğer arkadaşın o oyunları oynayacaksa bu sistem çok rahat yetecektir. Toplam 1519 TL.

Eki Görüntüle 2210

Hmm, bak bu da gayet iyiymiş fiyat olarak, hatta bizim ilk başta topladığımız sistemden 100 Tl felan daha ucuz. Bunu da düşünelim o zaman...

Belki Ramler 1866Mhz yapılabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı