i3 4170 sisteme ekran kartı önerisi

eren95

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yeni bir bilgisayar toplamak istiyordum ama döviz kuru malum 6'ya kazık çaktı. :( Ben de elimdeki sistemi yükseltmeye karar verdim. Sistemimin özellikleri:
  • i3 4170 işlemci
  • M52AD_M12AD_A_F_K31AD anakart
  • 1 TB HDD
  • DDR3 1600 MHz CL11 4 GB RAM
  • Geforce GT720 Ekran Kartı
  • 350W 80+ Bronze PSU
Sisteme RAM ekleyeceğim ve ekran kartımı yükseltmek istiyorum. Sizce bu sisteme en uygun ekran kartı ne olur? Düşük ayarda da olsa akıcı olarak PUBG oynamak istiyorum. 2. el güvenilir bir yerden GTX750 ti alabilirim. Ya da biraz daha paraya kıyıp GTX 1050 Ti da alabilirim. Sizin fikriniz nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Zaten 4 GB bellek günümüz oyunlarının hiçbirini karşılayamıyor. Pes2018 ve 2019'u bile 30fpste oynayamıyorum. :(

Tam ben de yazacaktım arkadaş yazmış 8GB Bellek olmalı. Muhtemelen anakartın destekliyordur. +4GB daha RAM ekleyebilirsin. Eğer 1050 ti alacak paran yoksa GTX 770 ya da GTX 750 ti da alabilirsin. Üst komşum olan bir ağabey 750 ti ile oynuyordu PUBG. Hemde yeni nesil pentium işlemci ile. Senin işlemcin ondan daha iyidir diye düşünüyorum. Sonuçta oda İ serisi işlemciye geçmek istiyordu. 8GB RAM var onun bilgisayarında da.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı