i3 540 ve GTX 750 Ti ile Battlefield 1'de kaç FPS alırım?

madmrfrosty

Hectopat
Hepinize merhaba. Ben GTX 560 SE ve i3 540 ile Apex Legends'da 20-30 FPS alıyordum. Şimdi ekran kartı bozuldu ve GTX 750 Ti almayı planlıyorum. Asıl soruma geleyim, ben Battlefield 1 oynamayı çok istiyorum ama ekran kartım çok düşük diye hiç indirmemiştim. Battlefield 1 bi' ara indirimdeydi, o zaman almıştım :D. Şimdi GTX 750 Ti alırsam en düşük ayarlarda kaç FPS alırım?

Dipnot: İşlemci yükseltmem pek mümkün değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde 1080P düşükte 80FPS civarı alır. Sizin monitörde +100FPS verecektir ama işlemcinin ciddi miktarda darboğaz yapacaktır. Bu da ciddi droplara sebep olur.
İşlemci değiştirmem mümkün değil deseniz de 50TL fiyata X3440 alıp rahatlıkla bu oyunu oynayabilecekken bence değerlendirilmeli.
İşlemcim 1156 pinmiş
Bu oyunda işlemcinin önemi karttan 2-3 gömlek daha üstün işlemciyi değiştir önce.
i3 1.nesil i5 1.nesil be i7 1.nesil sadece anakart :(
İşlemcim 1156 pinmiş

i3 1.nesil i5 1.nesil be i7 1.nesil sadece anakart :(
Up

Son düzenleme:
Ben olabildikçe en düşük ayarlarda oynamaya çalışacağım ama olmaz derseniz önerebileceğiniz oyun var mı?
Up
Düşük ayarlara alsan işlemci ağlayacak, yüksek ayarlara alsan darboğaz olacak, orta ayarlarda olan olan yüksek için de geçerli. Yani aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık. İşlemci yükseltilirse rahat rahat oynarsın o kart ile.

X3440 hakkında emin misiniz? İşlemci ile alakalı pek bilgim yok eğer biliyorsanız birkaç tane yazabilirseniz çok sevinirim. Çünkü bilgisayar tamirde eğer öneriniz olursa söyleyebilirim.
Buna bir bakın bence.

X3440 hakkında emin misiniz? İşlemci ile alakalı pek bilgim yok eğer biliyorsanız birkaç tane yazabilirseniz çok sevinirim. Çünkü bilgisayar tamirde eğer öneriniz olursa söyleyebilirim.
Bilgisayarcıya aldırmanızı önermem en az 100TL isteyecektir ama X3440 o anakarta uyumlu en iyi işlemcilerden biridir kendisi. AliExpresste kuponla beraber 40TL fiyata bile bulunabiliyor. İ7 ayarında bir işlemci kendisi İ5 ile kıyaslanamaz.

Şöyle bir sıkıntım varmış :D:D anakart H55MXV-LE desteklediği işlemciler ise 1.nesil i3 i5 i7
Up
Xeon da destekler merak etmeyin. Duruma göre BIOS güncellemesi gerekebilir ama her türlü çalışacaktır.
Bu arada bu model tabiki yukarıda attığdan daha iyi ama arada 2 kat farka değecek bir şey olmadığı için X3440 daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı