i3-550 sistemde CS:GO FPS nasıl artırılabilir?

Xerra

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia GTX 420 2000mb
6 GB RAM
i3 550 3.20 GHZ
120 gb ssd
297 Gb HDD
Merhaba arkadaşlar, yeni bilgisayar almak istiyorum ama malum ekonomi cok kötü, her şey pahalı. Elimdeki bilgisayarla CS:GO FPS arttırmama yardımcı olur musunuz?

• İşletim sistemim: Windows 10 Pro.
  • RAM: 4 GB.
  • İşlemci: Intel Core i3 CPU 550 @3.20 GHz.
  • Ekran kartı: Intel HD Graphics.
Oyunu her türlü oynarım patates grafik olsa bile yeter ki oynayayım, yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, yeni bilgisayar almak istiyorum ama malum ekonomi cok kötü, her şey pahalı. Elimdeki bilgisayarla CS:GO FPS arttırmama yardımcı olur musunuz?

Oyunu her türlü oynarım patates grafik olsa bile yeter ki oynayayım, yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.

Hocam fazla yapacak bir şey yok RAM işlemci yetiyor ama ekran kartı sorun yaratır Windows'tan performans arttırmayı dene YouTube'dan bakarak. Çoklu CPU kullanımını açın.

Patates grafik modları var lakin zerre tat vermez minecraft da csgo modları var o bile daha çok grafik veriyor, mod yaptığınızı sayarsak smoke , flash gibi durumlarda 5 fps'e düşersiniz.

Hocam fazla yapacak bir şey yok RAM işlemci yetiyor ama ekran kartı sorun yaratır Windows'tan performans arttırmayı dene YouTube'dan bakarak.
Tüm fps arttırma taktiklerini denesin iş yapmaz.

500 TL gibi bir fiyata ikinci el ekran kartı alabilirsin.

Teşekkürler.

SSD yok ise işletim sistemini 8.1 ls yaparak başlayabilirsiniz ama size söyleyeyim çok etkilemez en kötü 2.el bir 1GB ekran kartı alın.

Anakart modelin ne? Büyük ihtimalle 8 GB RAM destekler. RAM ı 8 yapıp bir tane 2. el HD6850 - HD7850 - GTX 550 veya en kötü R7 240 takarsan baya bir fark eder. Tahminen 850 TL civarı tutar. Son olarak hiç bütcen yoksa fazla bir şey yapamazsın Youtube dan izle gereksiz RAM yiyen hizmetleri uygulamaları kapat, HDD disk birleştirme yap belki 6-7 FPS kurtarırsın.

Anakart modelin ne? Büyük ihtimalle 8 GB RAM destekler. RAM ı 8 yapıp bir tane 2. el HD6850 - HD7850 - GTX 550 veya en kötü R7 240 takarsan baya bir fark eder. Tahminen 850 TL civarı tutar. Son olarak hiç bütcen yoksa fazla bir şey yapamazsın Youtube dan izle gereksiz RAM yiyen hizmetleri uygulamaları kapat, HDD disk birleştirme yap belki 6-7 FPS kurtarırsın.
SSD yok ise işletim sistemini 8.1 ls yaparak başlayabilirsiniz ama size söyleyeyim çok etkilemez en kötü 2.el bir 1GB ekran kartı alın.
Hocam fazla yapacak bir şey yok RAM işlemci yetiyor ama ekran kartı sorun yaratır Windows'tan performans arttırmayı dene YouTube'dan bakarak. Çoklu CPU kullanımını açın.
Patates grafik modları var lakin zerre tat vermez minecraft da csgo modları var o bile daha çok grafik veriyor, mod yaptığınızı sayarsak smoke , flash gibi durumlarda 5 fps'e düşersiniz.

Tüm fps arttırma taktiklerini denesin iş yapmaz.
500 TL gibi bir fiyata ikinci el ekran kartı alabilirsin.
Tamamdır Teşekkürler

peki valorant, fifa 22 oynayabılır mıyım

Tamamdır Teşekkürler

peki valorant, fifa 22 oynayabılır mıyım
RAM ve ekran kartı alırsan Valorant, CS, LoL, PUGB mobile gibi oyunları oynarsın lakin FİFA 22 zor gibi onun için saydığım kartlardan 7850 (2GB olandan) veya 750Tİ, RX550, GTX660, R7 260 a yönelmen gerek.

RAM ve ekran kartı alırsan Valorant, CS, LoL, PUBG Mobile gibi oyunları oynarsın lakin FIFA 22 zor gibi onun için saydığım kartlardan 7850 (2 GB olandan) veya 750 Ti, RX550, GTX660, R7 260'a yönelmen gerek.

Dedıgınız ekran kartları ucuz mudur 2 el ya da 0 uyguna bulabılır mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı