İ3 6098P, RX 470 Darboğaz

juker34

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi ben i3 6098P, rx 470 almayı düşünüyorum ikisi darboğaz yapar mı? Birde 1 sorum daha var bu ikisine 500 w yeter mi?

images.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğaz sorunu olmayacaktır, 500 Watt güç kaynağı da yeter ama sistemin ileriye dönük olması için i5 6402p almanız daha iyi olacaktır.

Bu zamanda yapacağını zannetmiyorum. Ancak Gta 5, Battlefield 1 gibi çoklu oyuncusu ve yapay zekası yüksek olan ve ileride çıkacak oyunlarda darboğaz ihtimali var. Ancak ileride işlemcinizi yada imkanınız varsa şimdi arttırabilirseniz gayet iyi olacaktır.

Darboğaz (drop, donma, takılma gibi sorunlar) olmaz, fakat ekran kartından tam performans alamazsınız o işlemci ile, o karta tavsiyem en az i5 skylake bi işlemci.

Hiçbir sıkıntı olmaz. Rahatlıkla alabilirsin. 6098P'ye 6100'de. 6100'ün de neler başardıgını çok iyi biliyoruz. Güvenle kullanın.
İ3 6100 ile üst düzey 2 GPU kullandım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı