i3 6098p ve RX 470 sistem

Bügün bilgisayarcıya verdiğim bilgisayarı aldım. Test falan yapmış parçalara dediği kadarıyla bir problem yok. Ama ben hala lanet oyunu düzgün oynayamıyorum. Yüksek ayarlarda 15-25 FPS değerleri var. Düşük ayarlarda 35-60 arası çok değişken olmakla birlikte nispeten oyun oynanıyor. Oynanıyor ama ne kadar oynanıyor ne kadar zevkli oluyor orası ayrı bir olay velhasılkelam benim sorun hala çözülebilmiş değil.

Son düzenleme:
Bügün bilgisayarcıya verdiğim bilgisayarı aldım. Test falan yapmış parçalara dediği kadarıyla bir problem yok. Ama ben hala lanet oyunu düzgün oynayamıyorum. Yüksek ayarlarda 15-25 FPS değerleri var. Düşük ayarlarda 35-60 arası çok değişken olmakla birlikte nispeten oyun oynanıyor. Oynanıyor ama ne kadar oynanıyor ne kadar zevkli oluyor orası ayrı bir olay velhasıl kelam benim sorun hala çözülebilmiş değil.
Yazılımların güncel mi? Sistemini komple yazar mısın?

Yazılımlar güncel.
MSI H110M pro vd anakart
8 gb ddr4 2133 mhz ram
i3 6098p işlemci
sapphire 4 gb rx 470
1 tb 7200 rpm 64 mb cashe hdd

Bilgisayarcıyı aradım konuştuk. Diğer tüm parçalar testte sağlam çıkmış . Anakart hariç. O da sorunun anakartta olabileceğini söyledi . Anakartada garanti yolu gözüktü gibi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı