i3-6098P ve GTX 1050 Ti Sistem Toplama

Mustafa0261

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu resimdeki sistemi toplayacağım. GTA 5 ve Battlefield 1 gibi güncel oyunları oynamak istiyorum.
  • Sistem nasıl?
  • Bu sistem şu anki güncel oyunları oynatır mı?
  • Kaç yıl işimi görür?
  • Darboğaz olur mu?
  • Değiştirmem gereken parçalar var mı?

gtx 1050 intel i3 6098p.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD göremedim hocam? Aynı fiyata Sinerji.gen.tr 'de SSD'li sistem topladım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    37,9 KB · Görüntüleme: 108
ssd almayı düsünmüyorum şuan a kadar ssd olmadan pc kullandım. Şimdi eksikliğini çekmem herhalde

bekleyim de dolar daha da yükselsin öylemi alayım :)

Biraz cahilce bir cümle olmuş yanlış anlamayın istediğiniz yerden alabilirsiniz fakat illa ben kazıklanmak istiyorum, beni şey yapsınlar istiyorsanız gidip Vatan'dan alabilirsiniz bu cümledeki üstü kapalı kelimelerim de ne demek istediğimi anladınız? Kulaklarınız çınlamıştır :) İyi forumlar.

Biraz cahilce bir cümle olmuş yanlış anlamayın istediğiniz yerden alabilirsiniz fakat illa ben kazıklanmak istiyorum, beni şey yapsınlar istiyorsanız gidip Vatan'dan alabilirsiniz bu cümledeki üstü kapalı kelimelerim de ne demek istediğimi anladınız? Kulaklarınız çınlamıştır :) İyi forumlar.
Vatan dan almamın sebebi internet te güvenipte alışveriş yapmıyor oluşum yoksa çok daha ucuz yerler illaki vardır

Doğru demişler. İlla kazıklanacağım diyorsanız o adres Vatan Bilgisayar'dır. Ayrıca bir SSD sistemin bel kemiklerinden biridir. Bir SSD almanızı tavsiye ediyoruz. 250 GB size yeterse 1 TB HDD'yi çıkarıp yerine 250 GB SSD koyabilirsiniz. Yanlız Hi-Level almayın. Samsung 750 Evo güzeldir. Onun dışında H110 almayın diyeceğim ama bütçe kısıtlı sanırım sizde haklısınız :).

Doğru demişler. İlla kazıklanacağım diyorsanız o adres Vatan Bilgisayar'dır. Ayrıca bir SSD sistemin bel kemiklerinden biridir. Bir SSD almanızı tavsiye ediyoruz. 250 GB size yeterse 1 TB HDD'yi çıkarıp yerine 250 GB SSD koyabilirsiniz. Yanlız Hi-Level almayın. Samsung 750 Evo güzeldir. Onun dışında H110 almayın diyeceğim ama bütçe kısıtlı sanırım sizde haklısınız :).

Bende Hi-Level var sorun yaşamadım şu zamana kadar fakat Hi-Level Ram'leri acayip sıkıntılı orası ayrı. Marka olarak biraz değişik bir geçmişi var.

Bende Hi-Level var sorun yaşamadım şu zamana kadar fakat Hi-Level Ram'leri acayip sıkıntılı orası ayrı. Marka olarak biraz değişik bir geçmişi var.

Hi-Levelin ürünlerini bizzat test etme şansim oldu ve sonuç iyi değil zaten. Yalniz burda sadece bilgisayar parcalarindan bahsetmiyorum. Bir de ariza yaptimi garantide cok sikinti yaratiyorlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı