i3 6100 için GTX 1650 model seçimi

Darboğaz yapabilir, eğer güncelleştirecekseniz ikisininde alabilirsiniz ama uzun süre böyle kullanacaksanız GTX1050 Ti daha iyi olanbilir sanki.

Darboğaz yapabilir, eğer güncelleştirecekseniz ikisininde alabilirsiniz ama uzun süre böyle kullanacaksanız GTX1050 Ti daha iyi olanbilir sanki.

i3 6100, Ryzen 3 1200 dengi hocam. Ryzen 3 1200 de GTX 1650, RX 570 4 GB gibi kartları besler. Olursa da çok ufak darboğaz yapabilir onu da grafik yükselterek çözer diye düşünüyorum.

Verdiğiniz paraya göre aldığınız GPU gücü çok iyi değil. İkinci el garantisi olan RX5500XT 4GB modeli daha cazip geliyor bana. İkinci ele yönelemem diyorsanız alabilirsiniz. Bence İncehesap Cuma indirimlerini takip edin. Yer yer 5500XT veya 1650 Super gibi giriş seviyesi kartlar düşüyor. İki kartta 1650'den daha iyi.

Verdiğiniz paraya göre aldığınız GPU gücü çok iyi değil. İkinci el garantisi olan RX 5500 XT 4 GB modeli daha cazip geliyor bana. İkinci ele yönelemem diyorsanız alabilirsiniz. Bence İncehesap cuma indirimlerini takip edin. Yer yer 5500XT veya 1650 Super gibi giriş seviyesi kartlar düşüyor. İki kartta 1650'den daha iyi.

Bence de , konu sahibi 0 istediği için ben bu tavsiyede bulundum fakat 0 takıntısı yoksa, bu karttan daha güçlü olan 5500XT ve 1650S alınabilir. Onlarda daha fazla darboğaz yapabilir ama.

Hocam memnun kalırsanız yazar mısınız? Aynı sistemden bende de var. SSD ve ekran kartı bakıyorum.
tabi iletirim
Verdiğiniz paraya göre aldığınız GPU gücü çok iyi değil. İkinci el garantisi olan RX5500XT 4GB modeli daha cazip geliyor bana. İkinci ele yönelemem diyorsanız alabilirsiniz. Bence İncehesap Cuma indirimlerini takip edin. Yer yer 5500XT veya 1650 Super gibi giriş seviyesi kartlar düşüyor. İki kartta 1650'den daha iyi.
haklı olabilirsiniz bütçe sınırım bu ve bu sistemle monitörümde fps oyunlarında 144 hz almam yeterli gelecektir bana tabi darbogaz yapmicaksa
Bence de , konu sahibi 0 istediği için ben bu tavsiyede bulundum fakat 0 takıntısı yoksa, bu karttan daha güçlü olan 5500XT ve 1650S alınabilir. Onlarda daha fazla darboğaz yapabilir ama.
evet 0 takıntım var o yüzden ikinci ele güvenemiyorum
Hocam memnun kalırsanız yazar mısınız? Aynı sistemden bende de var. SSD ve ekran kartı bakıyorum.
hocam merhaba ekran kartından memnun kaldım herhangi bir sorunu yok aktif bir şekilde çalışıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı