i3 6100 ve GTX 960 Sisteme HD ve HDMI girişli monitör önerisi

Furkan Caliskann

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Fotoğrafta görmüş olduğunuz sistemi internet üzerinden sipariş ettim. 11 Temmuz'dan yani Ramazan Bayramından sonrasında elime geçecek. Bu sistemim için 1080p, en az 23,6 inç, oyun amaçlı, geniş ekran bir monitör önerisi istiyorum. Bu monitörü zamanı geldiğinde televizyon olarak da kullanmak için HDMI girişli bir monitör istiyorum. Aklımda 2 seçenek var ama bunları nerede bulabilirim ? İnternet üzerinden araştırdım hiç stok yoktu.
  1. Aoc e2461Fwh Monitör
  2. Asus VN247H Monitör.

Bu ikisini çok beğendim ama sanki piyasadan kalkmış gibiler özellikle ince kenarlı olmaları çok hoşuma gitti. Fiyat aralığım 450-650 TL.

Alınacak.png

GL2460HM ye bakabilirsim 600 lira

VN247H çok fazla sallanıyor. Sağlamlık hissi yok. Aoc ise çok fazla tutulmuyor.

VN247H sallanma testlerini izledim ve eğer masanız sağlamsa sorun olmaz diyorlar. Ayrıca bu önermiş olduğunuz TN panel degıl mı ? Okadar araştırdım görmemişim. Sanırım geniş ekran özelligide vardır bi araştırayım teşekkurler..

Suanda kafamda :
1-Vn247h
2- GL2460HM
var önerilere hala açığım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı