İ3 6100 ve RX 560 ani FPS düşüşü

Axiompre

Decapat
i3 6100
RX 560 Sapphire 2 GB
H110 m pro vd

Son zamanlarda CSGO oynarken (low ayarlarda 720p) FPS 220'lerden bazı yerlerde 90'a kadar indiği oluyor. BIOS güncellemesini yarın yapacağım, HDD ve SSD de Bad sector çıkmadı, oyun HDD'ye kurulu ve diğer sürücülerin hepsi güncel. Termal macunu yeni yeniledim kaliteli olandan kullandım, Aida stress testte işlemci en çok 68 görüyor daha da üstüne çıkmıyor, sorun nerede acaba yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
i3 6100
RX 560 Sapphire 2 GB
H110 m pro vd

Son zamanlarda CSGO oynarken (low ayarlarda 720p) FPS 220'lerden bazı yerlerde 90'a kadar indiği oluyor. BIOS güncellemesini yarın yapacağım, HDD ve SSD de Bad sector çıkmadı, oyun HDD'ye kurulu ve diğer sürücülerin hepsi güncel. Termal macunu yeni yeniledim kaliteli olandan kullandım, Aida stress testte işlemci en çok 68 görüyor daha da üstüne çıkmıyor, sorun nerede acaba yardımlarınızı bekliyorum.
CS GO da grafikleri düşürünce CPU ya abanıyor. Kasmalar ondan dolayı oluyor mümkünse 1080 veya yüksek ayarlara alın belki FPS 220 civarında gezmez ama stabil hale gelebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı