i3 6100T Hazır Sistem Alınır mı?

İyi forumlar.
Önceki konulara sağ olsun arkadaşlar yardımcı oldular ancak halen daha bir bilgisayar alamadım. AMD sistem topladılar fakat AMD istemediğim için toplamadım. Bütçe maksimum 1000 TL idi. Zorladım şu an bütçem 1300 TL. Ve tam da 1300 TL'ye güncel olan şu kasayı buldum. Sizce alınır mı? Nasıl performans verir? Ekran kartım mevcut. (Asus Nvidia GeForce GT 730 2GB 128 bit.)
Ayrıca piyasadaki diğer hazır kasaların aksine 2133 MHz RAM olması hoşuma gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar.
Önceki konulara sağ olsun arkadaşlar yardımcı oldular ancak halen daha bir bilgisayar alamadım. AMD sistem topladılar fakat AMD istemediğim için toplamadım. Bütçe maksimum 1000 TL idi. Zorladım şu an bütçem 1300 TL. Ve tam da 1300 TL'ye güncel olan şu kasayı buldum. Sizce alınır mı? Nasıl performans verir? Ekran kartım mevcut. (Asus Nvidia GeForce GT 730 2GB 128 bit.)
Ayrıca piyasadaki diğer hazır kasaların aksine 2133 MHz RAM olması hoşuma gitti.
FX 4300

değil R3 1200 sistem öneririm :) Aynı fiyata +2/0 çekirdek kazanıyorsun. Sadece oyun performansı aynı.
Troll nasıl :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı