i3 7100 RX 470 sistem alınır mı?

forcios1

Femtopat
Daha fazla  
RAM: 8
İşlemci: i3 7100 3, 90GHz 2 çekirde 4mantıksal işlemci.
Ekran kartı: AMD Radeon RX 470 4 GB Sapphire.
Anakart ASUS: H110M-K
Sizce bu bilgisayar alınırsa neler yapılabilir? PS4 ile değiştirilir mi?

Ekran kartı idare etse bile işlemci işe yaramaz düzgün oyun oynayamazsin PS4 ile asla değiştirmezdim ben.

Max 2.5 k ya alınır üzerine alinmaz.

Ekran kartı idare etse bile işlemci işe yaramaz düzgün oyun oynayamazsin PS4 ile asla değiştirmezdim ben.

3500 civarlarına alınabikir hayır PS4 çok daha mantıklı.

Hocam bana PC'den anlayan biri bu kasaya karşılık PS4 takas yapabilirm dedi bende yapmıştım ve içindeki sistemlerin fiyat kontrol yaptığım da toplam 9500-10, 000 arası bir fiyat çıkıyordu oyunlara girdiğimiz de mesela Valorant da menü de 320FPS falan oyunda 150 ile en FAZLA250 gördüm ekran kartı değiştirmek istiyorum daha üst model ve RAM destekleyerek toplam 16 RAM yapacağım sizce nasıl olur?

PC'den anlamiyormus demek ki neyse olan olmuş hayırlı olsun. Ekran kartını değiştirmeyin. Islemcinin gücü yuksek kartlari beslemez. RAM'leri 16 yapın öyle kullanin.

Hocam işlemci yükseltsem RAM 16 yapsam iyi olur mu?

i7 7700K olabilir. Ekran kartida RTX 3060. ama tavsiye etmem. İslemci çok pahalı. Onun yerine sistemi bir müddet kullanıp, ki halihazırda sisteminiz kötü değil tüm oyunları oynatir. Ama aşırı yüksek FPS vermez. Esporcu değilseniz hiç uğraşmayın. Baktınız oyunlarda performans düşüklüğü var o zaman sistemi toptan upragade edersiniz. Bence şu an sadece RAM'i 16 yapıp yola devam edin o sistem sizi uzmez.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı