i3 7100 Sisteme GTX 960 alınır mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11 KB · Görüntüleme: 28
Elimde zamanında vardı ve 30FPS'yi geçmiyordu 750.

PES 2021 Forza Horizon 4 FIFA peki bunlar.
30 FPS?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

30 FPS?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Q6600 işlemci ile demiştim.
30 FPS?

Ben 400FPS gibi değerler alıyorum diyorum.
30 FPS?

Neyse boşa tartışmayalım GTX1050 ile neredeyse aynı ve konuyu açan rahatlıkla alabilir.

Sistemim: Intel Core i3 7100 4 GB RAM ve şu andaki mevcut ekran kartım ise R7 240X sizce GTX 960 alınır mı?

Bende GTX 960 var i5 6402p işlemci vardı yer yer darboğaz yapıyormuş yeni işlemciye geçince fark ettim. Bende EVGA GTX 960 2 GB modeli var kart sağlam ama VRAM sıkıntısı var bununla RDR 2 dokular Ultra'da 34-45 FPS arası oynuyorum. Arkadaşta i3 8100 GTX 1050 Ti var bazı oyunlarda onun üstünde FPS değerleri alıyorum. Şu an 1080p de açamadığı oyun Cyberpunk var, CoD Warzone da sıkıntı. Başka her türlü oyunu oynadım açtı sıkıntısız bir şekilde.

Geri
Yukarı