i3-7100 ve RX580 darboğaz yapar mı?

RDR2, Forza, God of War vs. ekran kartında yüksek VRAM kullanan bir oyun testini istemeniz yeter. Yanında da FurMark. Fan yüzde kaç ile çalışırken kaç derece oluyor kart öğrenmek için.

Testleri yaptıktan sonra anlayamazsam yine buraya konu açarım. ASUS Dual OC 8 GB buldum bilgisayarcı satıyor 2000 TL garanitili imiş uygun mu sizce?

Testleri yaptıktan sonra anlayamazsam yine buraya konu açarım. ASUS Dual OC 8 GB buldum bilgisayarcı satıyor 2000 TL garanitili imiş uygun mu sizce?

Kaç yıllık kartın garantisi mi kalmış? Alınmaz o paraya, ben 1800'e ROG STRIX aldım.

Ne gibi testler yapmalıyım sizce? Yani hangi oyunlar falan.
Test işi falan hikaye. Satıcı güvenilir olcak ben bundan 5 ay önce 1060 aldım. Adam eli ayağı düzgün birine benziyordu istersen çıkar bak falan dedi. Şu an laptop var kasa yok sen getirirsen test et falan dedi. Ben de bu kadar testi yaptircak adam yamuk yapmaz dedim. Sadece evde yaptığı 1080p 7dk lik furmark testindeki 59 derece 36 fanı görüp aşık oldum. Cw falan da yoktu. 0 testle eve geldik taktim 5 aydır stabil. Tabi ki sen benim yaptığımı yapma.

Önce bir karta bak, arkasına, önüne, girişlerine, içi açılmış mi diye. Güvenlik etiketine,

Sonra furmark testi yap 70-75 derece fanı da 30-40-50 ise kesin olmamakla beraber büyük bir yüzdelik dilimle mining degildir.

Oyun testi dediğim gibi hikaye ama ille de bakayım diyorsan rdr2, GTA 5, god of War falan at da onlar da amenna. Belki adamın PC sinde hiç biri yok o zaman ne yapacaksın. :)

Facebook'a gir GPU WORLD TR yaz gruba gir. Süleyman tassozu bul. Dm ye geç kartı al. 1 hafta test garantisi veriyor. Adam sürekli olarak kart satıyor iş yapmış adamlar var zaten bir sürü. Referanslar cart curt.

O dediğim gruptan sabitlenenlere bak wp grubu da var. Her tür kartı satıyorlar. 1060-1070 de bekleyebilirsin belki düşer. Onun dışında post açabilirsin faebookta. Bu fotodan gaming x i alsan yeter. Tabi bu satilali kim bilir kaç gün oldu. 😁

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230709-123830.jpg
    Screenshot_20230709-123830.jpg
    243,3 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı