i3 8100 için ekran kartsız sistem toplama

koeken

Hectopat
Daha fazla  
Sistemde sadece işlemci ve ekran karti bana ait, gerısını sızden rica edeceğim.
Elımdekıler: i3-8100 (sifir) ve cift ekran kartli Nvidia GeForce GT 730 4 GB var. Onun dişinda ne tavsiye edersiniz? Çift ekran karti girişi olan anakart lazım çunku cift ekran karti takacağım. Yorumlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
GT 730 SLI desteklemiyor. Satıp, daha güncel ve tek bir kart tercih etmenizi öneririm.

GT 730 SLI desteklemiyor. Satıp, daha güncel ve tek bir kart tercih etmenizi öneririm.
Yani şimdi çift ekran kartli anakart alsam, 2 tane de ekran kartini takarsam uyumlu olmaz mı? Yoksa ekran kartlarının modeli eski olabildigi için mi? Tabı şımdı o ekran karti tahmınım 4-5 yillik var.

GT 730'un SLI desteği yok. Anakart uyumlu olsa da SLI yapamazsınız, yani ikisini de kullanamazsınız. 2 tane kart kullanmaktansa satın ve tek bir güçlü kart kullanın.

GT 730'un SLI desteği yok. Anakart uyumlu olsa da SLI yapamazsınız, yani ikisini de kullanamazsınız. 2 tane kart kullanmaktansa satın ve tek bir güçlü kart kullanın.
''SLI'' derken herhalde ekran kartindan anakarta takilan o ''4,6,8 pinlik'' kablolar mi? Çünku benim ekran kartlarinin kablo girişi yok sadece anakarta takiyorum ve monitorden de ve ekran kartina fiş takiyorum. Ve bu arada başka bi model cift ekran karti taksam onun icin 2 monitör gerekmıyor mu?
Çunku 2 tane fiş lazım monitörden ekran kartına?

Son düzenleyen: Moderatör:
SLI, Nvidia'nın çoklu ekran kartı kullanma teknolojisidir. GT 730 bunu desteklemiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı