Çözüldü i3 8100, RX 580 Mojave Kurulumda Takılma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Temiz denemeye gerek yok. Silmen gereknleri sil ve gene configler ile denemeler yap.

Kurdum, steam dosyalarının olduğu 2.SSD'mi sildim ve macOS günlüklü olarak seçtim sanırım böyleydi. Ardından iş yeniden başlatmaya gelince ufak hatalar aldım 3.-4.denemem de tekrar bootlayabildim ve kurulumu bitirmeye yakın internet kısmında ip adresi falan istedi ne yapacağımı bilemedim internetim yok olarak seçip devam ettim. şu an kısacası tek sıkıntım internetin olmaması, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulum nasıl oldu ? Dediğim dosyaları silmen ile mi ? Diğer sorun için yeni konu açın.
Hocam hiç bilmiyorum. Tüm configleri silip intelpc olanı config.plist olarak bıraktım sonra end of seed de kalıyordu, onun çözümünü yapıp üstüne sizin dedikleriniz yaptım bummm diye oldu :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı