i3 9100F vs. 10100F

YouTube videolarında da bu siteye benzer sonuçlar var. YouTube'da yasaklansın o zaman.

Bu nasıl bir ukalalıktır? Yardım istediğiniz yerde size vaktini harcayıp, yardım etmeye çalışan insanlara nasıl böyle bencil cevaplar verebiliyorsunuz? İnsanlar sizin en iyi sonuç almanız için öneri de bulunurken, yaptığınız ayıp! O kadar bilginiz var ise burada öneri toplamanıza gerek yok. Zaten karar vermişsiniz siz kafanızda...

Hocam bakın bu şekilde ifade edilince sorun yok tabii ki 10100F önerinize saygı duyuyorum, kibar bir şekilde fikrinizi belirttiniz ben de katılıyorum kısmen. Arkadaş problemli olduğu için diyalog kurmayı bilmiyor. İnsanlar ile fazla konuşan bir tip olmadığı belli, çok da uzatmayayım iyi geceler hocam.
Hangi diyalogum sorunlu tam olarak? YouTube'da aynı verilerin olduğunu dile getirip o zaman orası da yasaklansın dedikten sonra bana saldırmaya başladınız.

10100F al çünkü i3 9100F LGA 1151 soket ile uyumlu. Bu soket çok eskidi güncel teknoloji ile kullanmak biraz zor olabilir. 10100F LGA 1200 ve daha stabil bir işlemci ayrıca oyunlarda daha perfonmanslı. Render kısmında kafa kafaya gidiyor 9100F ile. Render yapacaksan dahi 9100F'i önermem çünkü soketi gerçekten eski. 10100F alınmalı bu dönemde.

Bu nasıl bir ukalalıktır? Yardım istediğiniz yerde size vaktini harcayıp, yardım etmeye çalışan insanlara nasıl böyle bencil cevaplar verebiliyorsunuz? İnsanlar sizin en iyi sonuç almanız için öneri de bulunurken, yaptığınız ayıp! O kadar bilginiz var ise burada öneri toplamanıza gerek yok. Zaten karar vermişsiniz siz kafanızda...
Bu kadar yani olay, teşekkürler hocam.

Daha ne konuşulduğundan haberin yok. 2 tane işlemci var konuda fakat Ryzen öneriliyor. Kafamda 2 tane işlemci varken istemediğim 3. işlemci ne diye öneriliyor?

Daha ne konuşulduğundan haberin yok. 2 tane işlemci var konuda fakat Ryzen öneriliyor. Kafamda 2 tane işlemci varken istemediğim 3. işlemci ne diye öneriliyor
Sonuçta senin konun da sırf sana öneri olsun diye yazılmış bir mesaja, daha güzel cevap verebilirsin. Dalga geçer gibi cevap veriyorsun, o da AMD'nin OC tarafını sevmiş, sırf sende belki seversin diye öneri yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı