i3 ve R7 240 sistem CS:GO performans sorunu

cihatk

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1525000073
  • İşlemci:Intel Core i3
  • Anakart: PEGATRON H-55-GEN
  • Ekran Kartı:MSI R7 240
  • RAM:4GB
Arkadaşlar ekran kartını ilk aldığımda CS:GO orta ayarlarda 120-150 FPS alıyordu. Şu an ise 40-70 FPS ve kasıyor, sizce sorun nedir ? Ekran kartım güncel bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
hardisk yeterince boş ve 2 ay öncesine kadar hiçbir sorun yoktu ram le alakalı olduğunu düşünmüyorum

hardisk yeterince boş ve 2 ay öncesine kadar hiçbir sorun yoktu ram le alakalı olduğunu düşünmüyorum
yani çok emin değilim ama büyük ihtimalle bi format atarsanız düzelir gibi tabi bütün dosyaları kaydettikten sonra bütün dosyaları aynı şekilde tekrar bilgisayara atarsanız yine devam eder. İşlemcide sıkıntı yok, ekran kartında sıkıntı yok, harddiskte boş yer de var geriye bir tek RAM ve format atmak kalıyor.

Türkün gücü nü çağır, BerWar ı çağır bir hafta sonra konuyu tekrar aç veya bu konuya daha deneyimli kişiler çağır.

he bide geç oldu ancak tek kişilik (botlar ile çevrimdışı) ile normal rekabetçi arası 30 FPS kadar fark olabiliryor ve bir çok grafik güncellemesi geldi ondan dolayı olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı