i5-10210U laptop hangi oyunları oynatabilir?

mülteciistemem

Centipat
Daha fazla  
Sistem özellikleri böyle:
4 GB RAM.
Intel UHD Graphics family.
Intel i5-10210U
Windows 11 Pro kurulu, bu sistemle ne oynayabilirim? Valorant denedim ve minimum ayarlar 60 FPS oynatıyordu ama FPS düşmesi oluyordu sürekli.

Öncelikle, bu kadar düşük bir sistemde Windows 11 kullanmanızı tavsiye etmem. Çok fazla RAM yiyor ve 4 GB RAM ne kadar verim alır bilemiyorum. İşlemci ağırlıklı basit oyunları veya baya eski oyunları oynatır en fazla. Ne kadar bir şey bekliyorsunuz bilemiyorum.
İşlemciniz çok kötü değil aslında, yükseltme yapabilirseniz iyi olur.

Öncelikle, bu kadar düşük bir sistemde Windows 11 kullanmanızı tavsiye etmem. Çok fazla RAM yiyor ve 4 GB RAM ne kadar verim alır bilemiyorum. İşlemci ağırlıklı basit oyunları veya bayağı eski oyunları oynatır en fazla. Ne kadar bir şey bekliyorsunuz bilemiyorum.

Peki o zaman ben Windows 10'a geri döneceğim

Öncelikle, bu kadar düşük bir sistemde Windows 11 kullanmanızı tavsiye etmem. Çok fazla RAM yiyor ve 4 GB RAM ne kadar verim alır bilemiyorum. İşlemci ağırlıklı basit oyunları veya bayağı eski oyunları oynatır en fazla. Ne kadar bir şey bekliyorsunuz bilemiyorum.

Ayrıca bence o kadar da kötü bir sistem değil ve Minecraft da 1.18.2 sürümünde 200-250 FPS civarı veriyordu fena değil bence bir de bilgisayar bana ait değil ondan dolayı yükseltme yapamam

Peki o zaman ben Windows 10'a geri döneceğim

Ayrıca bence o kadar da kötü bir sistem değil ve Minecraft da 1.18.2 sürümünde 200-250 FPS civarı veriyordu fena değil bence bir de bilgisayar bana ait değil ondan dolayı yükseltme yapamam

Benim 10 günlük süre dolmuş ilk Windows 11'i kurduğum zaman haberim yoktu 10 günlük süre olduğundan geri dönmek için temiz kurulum istiyor format atamayacağımdan (atmayı biliyorum) Windows 11 de kalacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı