i5 10210U - MX130 sistem hangi oyunları kaldırır?

Hocam ne tarz oyunlar oynuyorsunuz? Milyar tane oyun var hepsini yazmayalım buraya.

Hocam ne tarz oyunlar oynuyorsunuz? Milyar tane oyun var hepsini yazmayalım buraya.

Genelde silahlı oyunlar oynuyorum eskiden Valorant oyunuyordum ama altında fan olmasına rağmen hafif ısınıyordum emin değilim sıkıntı olur mu olmaz mı diye bende silmiştim şimdi Fortnite LoL falan düşünüyorum.

Genelde silahlı oyunlar oynuyorum eskiden Valorant oyunuyordum ama altında fan olmasına rağmen hafif ısınıyordum emin değilim sıkıntı olur mu olmaz mı diye bende silmiştim şimdi Fortnite LoL falan düşünüyorum.
Oynatır Valo.
Sıcaklık değerlerini bi rivatunerla falan izle başka oyunda. Laptoplar genel olarak 80 üstüne çok çıkmıyo,r çıksa da 85e kadar yolu var çoğunun.

Veya senin önerdiğin bir oyun varsa yazabilirsin bir de bu aralar arkadaşla oynayacak oyun arıyoruz.

GTA 5 fazla yormaz mı PC'yi?
Bilgisayardaki harici ekran kartı şarjdayken çalışıyordur diye düşünüyorum. Bilgisayarını şarja al o şekilde oyna. Termal macunu falan değiştirmediysen onu değiştir. Şarjda ısınacağı için altına bir tane soğutucu çekersen iyi olur. Yormaz PC’yi.

Yani ısınma normal mi?
Hocam üstteki dediklerinizden de yola çıkarak sistemler yorulmaz diyorum. Sİstemi yorar diye bir kavram yok.
İkinci olarak 80lere kadar sıcaklıklar gayet normaldir, 90 görmediğiniz sürece de kıyamet kopmaz laptoplarda.
Genel olarak 80 başlarını görürsünüz maksimum zaten, eğer üstüne çıkarsa çok garipserim eğer cihaz yeniyse.

Hocam üstteki dediklerinizden de yola çıkarak sistemler yorulmaz diyorum. Sistemi yorar diye bir kavram yok.
İkinci olarak 80'lere kadar sıcaklıklar gayet normaldir, 90 görmediğiniz sürece de kıyamet kopmaz laptoplarda.
Genel olarak 80 başlarını görürsünüz maksimum zaten, eğer üstüne çıkarsa çok garipserim eğer cihaz yeniyse.

Hiç bakmadım ama elimle hissetiğimce 80'nin üstüne çıktığını düşünmüyorum, cihaz çok eski değil.

Peki Fortnite kaldırır mı?

Geri
Yukarı