Çözüldü i5-10300H 1650 ETS 2 yükleme ekranında atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bgrgunner

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
144Hz FHD IPS-Type Display, 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H 2.50 GHz, GeForce RTX 3050, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Windows 11 Home
Merhaba arkadaşlar, Steam atölyeden biraz mod yükledim daha sonra hepsini etkin yaptım, oyuna girmek istediğimde ise resimli yükleme ekranı bir süre dolup ardından oyundan atıyor. Çözümü bilen yardımcı olabilir mi?

Çözüm
Gene buradan bir fayda gelmedi kendim buldum.

Benim gibi ilk defa mod yükleyip yükleme ekranında atıyorsa oyun sizi, yüklediğniz modların bir tanesi uyumsuz, tek tek modları çıkarıp denedim oldum. Yani uyumsuz modu bulup aktif olmaktan çıkarmanız gerekiyor. Uyumlularda zaten sorun olmayacaktır.
Merhaba arkadaşlar, Steam atölyeden biraz mod yükledim daha sonra hepsini etkin yaptım, oyuna girmek istediğimde ise resimli yükleme ekranı bir süre dolup ardından oyundan atıyor. Çözümü bilen yardımcı olabilir mi?

Mod derken DLC mi yüklediniz hocam?

Gene buradan bir fayda gelmedi kendim buldum.

Benim gibi ilk defa mod yükleyip yükleme ekranında atıyorsa oyun sizi, yüklediğniz modların bir tanesi uyumsuz, tek tek modları çıkarıp denedim oldum. Yani uyumsuz modu bulup aktif olmaktan çıkarmanız gerekiyor. Uyumlularda zaten sorun olmayacaktır.

Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı