i5 10300H 99 derece

Kardeş zaten garantisi var sıkıntı olursa değişim falan yapılır ayrıca firma diyen siz firmada falan mı çalıştını Excalibur müşteri hizmetlerinden dediler zaten kardeş bu bilgisayarlar hepsi plastik değil burada birşeyi bilmeden konumayın plastik anakartlar dandirik artık yenileri son 1 veya 2 senede metal kullanıyorlar bu yüzden zarar vermez firma diyor dedim bunu nesini zorluyon sıkınıt oldumu git ver servise.

Garantiye yollayacağım. Açıklamama sorunumu nasıl belirtmeliyim tavsiyeniz var mı ? İşlemci çok ısınıyor oyunlarda desem sanırım sorun yok diye geri yollayacaklar. Değişim vs talep etmeye çalışıcam sorun çözülmezse çünkü.
Çok klasik olacak ama bunu satıp 2-3 bine laptop geri kalana masaüstü alsan ikiside 6 yıl götürür seni laptopta sadece günlük işlere bakarsın.

İşlemciye hiç termal macun sürdün mü?

Sürmedim. Çevremde arkadaşlarım 2 yıl kullandığı bilgisayar 85 dereceyi geçmiyor bir macun işlemi vs yapmadı. Ben MSI güvenilir sağlamdır diye seçtim ama macun sürmem gerektiğini kimse bana söylememişti çok üzgünüm bu durumdan. Garanti değişim yapabilir mi acaba...

Sürmedim. Çevremde arkadaşlarım 2 yıl kullandığı bilgisayar 85 dereceyi geçmiyor bir macun işlemi vs yapmadı. Ben MSI güvenilir sağlamdır diye seçtim ama macun sürmem gerektiğini kimse bana söylememişti çok üzgünüm bu durumdan. Garanti değişim yapabilir mi acaba...
Termal macunu sürdükten sonra aynı oyundaki sıcaklıklarının fotoğrafını atar mısınız?

99 yüksek bir sıcaklık. Performans yerine "Dengeli" seçin lütfen. Game Mode'u da kapatmayı ihmal etmeyin.

Bu dediklerim bir on derece fark ettirecektir.

İç aksama zarar verecek sıcaklığı dışarıya üflemiyor ki. 99 dereceyi dışarıya vermiyor yani işlemcinin çekirdeğinde 99 derece. Dışarıya 99 derece gibi bir sıcaklık verse elinizi tutamazsınız fana.

Yeni konular

Geri
Yukarı