İ5-10300H RTX 2060 Laptop 9500 liraya alınır mı?

Oyun oynuyorum tabi ama üniversite de 2 yıl daha devam ediyor şehir dışına git gel yapacağım için laptop olsun istiyorum tabi okul ödev vs işlerimi de götürmeli 2 yılın sonunda 3. Yılından sonra iş ofis işleri konusunda sıkıntı yaşar mıyım acaba ?
Office işlerinde yarıda bırakacak bir işlemci değil ama daha sağlıklı iş performansı ve olası daha ağır işler için almışken daha iyi bir işlemci almak daha iyi olur. En iyisi maks bütçene göre son bir araştırma yap, daha dengeli bir işlemci + ekran kartı kombosu olan bir pc bulamazsan al bunu.

Merhaba, 10300H 4/8 bir işlemci şuan sadece Battlefield V oyununda biraz sıkıntı çekiyor o da işlemci kullanımı sınırlarda dolaşıyor. FPS konusunda ki sorunu ise çift kanal RAM yaparak düzelttim. Genel olarak şuan bu işlemci bu ekran kartını besleyebiliyor ama ileride çıkacak oyunlarda ne olur bilemiyorum.

Dediğim gibi çok ikilemde kaldım ben de, daha güçlü bir cihaz istiyorsan RTX cihazı almalısın onun dışında biraz daha bekleme şansın var mı? Ve son bütçen nedir?
Biraz daha bekleme şansım var hatta bekleyeceğim zaten. Önümüzdeki ay alabilirim ancak ama acelem de yok eylüle kadar bekleyebilirim. Neden sordunuz yeni modeller mi gelecek? Son bütçem de 10 zorlarsam en fazla 11 olur.
Office işlerinde yarıda bırakacak bir işlemci değil ama daha sağlıklı iş performansı ve olası daha ağır işler için almışken daha iyi bir işlemci almak daha iyi olur. En iyisi maks bütçene göre son bir araştırma yap, daha dengeli bir işlemci + ekran kartı kombosu olan bir pc bulamazsan al bunu.
Acelem yok zaten şuanlık biraz daha bekleyeceğim. Daha iyi bir işlemcili model bulmaya çalışayım o zaman bütçeme göre olmazsa dediğin gibi bunu alırım en kötü. Bir de bilginiz var mı bilmiyorum ağustos eylül gibi yeni f/p modeller çıkacak mı onları bekleme şansım da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı