i5-1035G1 sistem gereksiz yere kasıyor

lnthgxi

Femtopat
Daha fazla  
RAM
12
SSD veya HDD modeli
236gb
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-1035G1 CPU @ 1.00GHz 1.19 G
PC son günlerde gereksiz yere kasmaya başladı. Hafif bir oyun indirip denemek istedim ve Roblox indirdim. Ve Roblox'da kasınca çok şaşırdım. 4 GB RAM'ı vardı PC'nin. O zamanlar denemek için indirmiştim ve hiç kasmıyordu. Ve PC 1 senelik anca var. 1 2 ay önce 8 GB RAM alıp taktırmışıtım. Toplam 12 GB RAM oldu. Hala neden kastığını anlamıyorum.

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-1035G1 CPU @ 1.00GHz 1.19 GHz
RAM12
SSD: 236
Markası ASUS
Windows 11.

Nasıl yapılıyor ikisi de.

Hata denetimini de dosyalardaki sabit diskinden özellikleri açıp araçlar da ki diskini denetle.

nasıl geçicem windows 10 a aldığımızda 10 du güncelleme falan dedi yeniden başlattım 11 oldu
belgelerini korumak istiyormusun ?

PC son günlerde gereksiz yere kasmaya başladı. Hafif bir oyun indirip denemek istedim ve Roblox indirdim. Ve Roblox'da kasınca çok şaşırdım. 4 GB RAM'ı vardı PC'nin. O zamanlar denemek için indirmiştim ve hiç kasmıyordu. Ve PC 1 senelik anca var. 1 2 ay önce 8 GB RAM alıp taktırmışıtım. Toplam 12 GB RAM oldu. Hala neden kastığını anlamıyorum.

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-1035G1 CPU @ 1.00GHz 1.19 GHz
RAM12
SSD: 236
Markası ASUS
Windows 11.

şuna bi bak istersen

İşlemci: Intel(R) Core(tm) i5-1035G1 CPU @ 1.00GHz 1.19 GHz.
RAM12.
SSD: 236.
Markası ASUS.
Windows 11.

Boşta kaç GB alanın var? Eğer az varsa kullanmadığın programları CCleaner ile temizle.
Windows 10'a geçiş yapman tek seçeneğin gibi duruyor.

Güç ayarlarını yüksek performansa çek. Ayrıca bir disk testi yapıp sonucu yollar mısın?
IMG_20230208_132321.jpg

Hata denetimini de dosyalardaki sabit diskinden özellikleri açıp araçlar da ki diskini denetle.

belgelerini korumak istiyormusun ?

şuna bi bak istersen
Yaptım win 10 pc sıfırlandı ama bazı uygulamaların yanında böyle tikler var nasıl kapatılıyor bunlar

Dosya Ekleri

• IMG20230208155904.jpg
    IMG20230208155904.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 8
Yaptım Windows 10 PC sıfırlandı ama bazı uygulamaların yanında böyle tikler var nasıl kapatılıyor bunlar.

Antivirüs programı virüs olmadığı için tik koymuş olabilir.

Yaptım Windows 10 PC sıfırlandı ama bazı uygulamaların yanında böyle tikler var nasıl kapatılıyor bunlar.

Bilgisayar da Görev Yöneticisi'nden değerlere bak, her şey normal ise tamamdır.

Geri
Yukarı