i5 10400 sıcaklık değerleri normal mi?

Evet, AMD gereksiz ısınan bir işlemci. Şuan konu sahibinin değerleri gayet iyi.

İntel farkı doğrudur.

Ayrıca son testlere bakılırsa İntel, AMD marka işlemcilerden oyun konusun da daha fazla performans vermeye başladı.
5600X'e anca kafa tutan bir 11700k evet gerisini size bırakıyorum.

5600X'e anca kafa tutan bir 11700k evet gerisini size bırakıyorum.
Son testlere bakılırsa dedim ya?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cidden burayı da AMD Intel kavgasına döndürdünüz tebrikler

Bayağı az ısınıyor canım(!) Yükte 250W çeken işlemci ısınmıyordur kesin.

Konu i5 bakın 3600'e göre 20 derece daha altında

Bende de i5 10300h mevcut boşta 40 dereceler de dolaşıyor.

Laptop işlemcisinden dolayı

Benim 3600 boşta 25 dereceye kadar düşüyor, PUBG de 53 derece oluyor maksimum. Ve bunlar stok soğutucu ve PBO açıkken. Sizin gibi trol ve komik(!) insanlar 'AMD yanıyor' demeye devam etsin, ne de olsa ne düşündüğünüzün önemi yok.

Soğutucunuz ben stokla ya siz? Troll derken Intel buz gibi demedim elbette yüksek güçlü işlemcileri ısınıyor fakat soru sordum kavgaya çevirdiniz

Adamlar -5 derecede oyun oynuyor herhalde bir yerleri donuyor boşta düşük sıcaklık almak için:D

Maalesef :) 20 derece

14 nanometre farkı :D

Kalite farkı desek AMD'nin 7nm kandırması desek

14 nanometre farkı :D

Kalite farkı desek AMD'nin 7nm kandırması desek

Bilgisayarla birlikte üşüyor musunuz o odada eski AMD işlemci bile ısınmaz.

20 derece fakat oda sıcaklığı 25 gözüküyor

Benim de AMD işlemci yükte 40-45 derece. Intel olsa 70-80 derece. Hadi bakayım.

Kanıt? Troll konu değil

Benim de AMD işlemci yükte 40-45 derece. Intel olsa 70-80 derece. Hadi bakayım.

Kanıt? Troll konu değil

Bu yazdığınız kadar komik olamaz. Canım sıkkın olmasa vücudumun muhtelif yerleriyle gülerdim.

İsterseniz AMD'nin 5 nesil işlemcilerini bir stok soğutucu ile bir oyun açın birmin 80 derece araştırmadan konuşmak cahilliktir bilemdiğim konularada cevap vermem susarım sizin gibi konuşmam he derseniz 3.nesil haklısınız 3.nesil daha az ısınıyor

Nereden baktınız?
Bu arada AMD ısınır çok saçma olmuş cidden, tam fanboyluk.

Bir 5. nesilde o kaliteli Wraith soğutucularda bir oyun oynayın bir bilmeden konuşmayın kendi gözünüz ile test etmeden konuşmayın

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-02-15 232639.png
    Ekran görüntüsü 2021-02-15 232639.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Son testlere bakılırsa dedim ya?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam 10900K ile 5600x aynı kulvarda mı ?
Pardon gerçek demişsinizde yine de Intel çok daha az ısınıyor
Peki bu 5600X'in 11700K ile arasındaki 8 derecelik fark performansa etki etmiş mi bak bakalım ayrıca 5600X'in karşılığı 11400K olacaktır.

Son düzenleme:
Hocam 10900K ile 5600X aynı kulvarda mı?

Peki bu 5600X'in 11700K ile arasındaki 8 derecelik fark performansa etki etmiş mi bak bakalım ayrıca 5600X'in karşılığı 11400K olacaktır.

Bazı performans testinde 5600X daha iyi olsa da 8 çekirdekli bir işlemci ile 6 çekirdekli işlemci karşılaştırılmaz biri 125W biri 65W sonuçta

Geri
Yukarı