i5 10400 sıcaklık değerleri normal mi?

Hocam 10900K ile 5600x aynı kulvarda mı ?

Peki bu 5600X'in 11700K ile arasındaki 8 derecelik fark performansa etki etmiş mi bak bakalım ayrıca 5600X'in karşılığı 11400K olacaktır.
Intel için doğruları söylediğin an fanboy oluyorsun. Ya arkadaşım AMD ekim ayında sürüyor piyasaya işlemcileri Intel mart aylarında. Bunu da takip edemeyip abi AMD bak nasıl geçiyor dersen cahillik olur.

Intel için doğruları söylediğin an fanboy oluyorsun. Ya arkadaşım AMD ekim ayında sürüyor piyasaya işlemcileri Intel mart aylarında. Bunu da takip edemeyip abi AMD bak nasıl geçiyor dersen cahillik olur.

İnsanlar anlamıyor biz AMD fanboylarına bir şey demiyoz onlar bize Intel bir savunduk mu söylemediklerini bırakmıyorlar

Bir de Intel ve AMD hakkında bir şey demek istiyorum 10 sorundan 8'i AMD'ye ait 2'si Intel'e ait inanın şunu anladım AMD bilgisayar sahiplerin birçoğu çocuk cidden bu işi araştıranlar Intel'in kaliteli olduğunu anlayacaktır Intel şikayetleri yazın bir de AMD durun ben söyleyeyim AMD hakkında sadece görebildiğim 60 küsur sorun var ve sadece gördüğüm daha ekran kartlarına gelmedim Intel'e bakınca 7 şikayet onunda 4 5 tanes saçma yok kargo yok G4 telefonum Intel'de hata oranı neredeyse sıfıra yakın fakat AMD de durumlar öyle değil ben o günden AMD'nin çocukları kandıracak işlemci olduğu anladım şimdi ben Intel fanboyu oldum :) şunu da diyeyim daha da küçük çocuklar i7 1.nesil,2.nesil işlemcilerine kanabiliyor sadece çocuk değil tabii ama çoğunluğu çocuk

Bir de konu şimdi Intel AMD ısınma konusu ya iki firmanın da işlemcileri ısınıyor ama yine gözlemlediğim kadarıyla AMD Intel'e göre daha fazla ısınıyor şimdi diyecekler sen eskide kalmışsın FX işlemcilerdeydi o ama hayır bu 3.nesil işlemcilerde biraz düzelmişti bir baktım AMD düzeliyor gibi fakat bu 5.nesil çıktı işler daha da kötüye gitti deneyimlemedim fakat videolarda sıvı soğutmasız oyunlarda minimum 80 derece

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı