i5 10400F + RTX 2060 sistem nasıldır?

Neden inatla attigim sistemi almiyorsun?

Attıgı sistemdeki kart Ekran kartı ROG Strix belki ondan olabilir.
ROG Strix ile alakası yok. Vatan'a gitsem RX 5700XT ve 2060 ile daha çok ikilemde kalırım gibi geliyor, ayrıca Game Garaj'da 2060S almak da mantıklı bir hareket gibi görünüyor. Ayrıca daha önce Vatan'da alışveriş yapmadım. Ürünün sitedeki fiyatı ile mağazadaki fiyatı aynı mı? Değişiklik olur mu? Ayrıca direkt mağazadan alınca tüm sistemi orada montajlayabilirler mi? Windows 10 deneme sürümü yükleme vb. hizmetleri de var mı?

ROG STRIX ile alakası yok. Vatan'a gitsem RX 5700XT ve 2060 ile daha çok ikilemde kalırım gibi geliyor, ayrıca GameGaraj'da 2060S almak da mantıklı bir hareket gibi görünüyor. Ayrıca daha önce Vatan'da alışveriş yapmadım. Ürünün sitedeki fiyatı ile mağazadaki fiyatı aynı mı? Değişiklik olur mu? Ayrıca direkt mağazadan alınca tüm sistemi orada montajlayabilirler mi? Windows 10 deneme sürümü yükleme vb. hizmetleri de var mı?

Fiyatlar aynı.
Ücretsiz bir şekilde kurulum yapıyorlar.

Screenshot_2.png

Bir sorum olacak, RX 5700XT vs. 2060 videosu izlerken fark ettim de, RX 5700XT'de arabanın üstü neden öyle simsiyah?
Screenshot_2.png

Bir sorum olacak, RX 5700XT vs. 2060 videosu izlerken fark ettim de, RX 5700XT'de arabanın üstü neden öyle simsiyah?
@Uzumaki Boruto @Adem Yıldız_
Screenshot_2.png

@Uzumaki Boruto @Adem Yıldız_
Galiba Ray Tracing özelliği, 2013'te çıkmış bir oyunda bu özelliğin olduğunu düşünmemiştim :D .
TEKNOKING/GIGABYTE RTX 2060 WINDFORCE OC 6GB/AMD Ryzen 5 3500/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA buna yönelmenizi tavsiye ederim. Kasa olarak daha fazla hava alır. Güvenilir markalar kullanılarak dizilmiş bir sistem. Şahsen ben Galax gibi markalara güvenmiyorum.

Ekran kartında ısınma sorunu var

Aynen Rampage güvenilir marka.
Ayrıca sistemdeki ekran kartı yanıyor.
Ayrıca Galax çok çok kaliteli bir marka.

i5 10400F varken Ryzen 5 3500 mü aldırıcaksın arkadaşa.
Yeni konuma bakabilir misiniz? 8000 TL'ye Hazır Sistem Tavsiyesi

Son düzenleme:
Arkadaşlar, ULTIMA-10400F / INTEL i5-10400F / ASUS ROG STRIX RTX 2060 6GB / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Birkaç saat öncesine kadar bu sistemi almayı düşünüyordum fakat, Sharkoon SHP V2 modeli neden tercih edilmemeli? bu konuyu okuduktan sonra fikrim değişti. Bunun yerine güç kaynağı daha güvenilir olan Intel i5 10400F 2.9GHz, RTX2060 6GB, 16GB Ram, 500GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik bu sistemi almaya karar verdim. Teknobiyotik'in müşteri memnuniyeti biraz kötüymüş sanırım. Fakat aradığım sistem sadece burada var. Bu sistemi özelleştirerek almak istiyorum. 8000 TL'yi geçmeyecek şekilde ne tür özelleştirmeler yapayım sizce? İşlemci soğutucusu eklememe gerek var mı? Anakart markasını ASUS yapmama gerek var mı ve kasa değiştirmeli miyim?
@kqqk13

Merhaba biraz zaman geçmiş ama ULTIMA-10400F / INTEL i5-10400F / ASUS DUAL RTX 2060 OC 6GB EVO / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu sistemi ben de almak istiyorum aldınız mı memnun musunuz şimdiden teşekkürler
@217099

Geri
Yukarı