İ5 10400F RTX 2060 sisteme PSU önerisi

MOUNTAINCAT

Kilopat
Makaleler
1
Kendime bir sistem topladım. Uygun bir kasa + PSU belirleyemedim. Bütçe 9000 TL. Sistemin iyi ve kötü yanlarını yazabilirsiniz. Hazır sistem olmayacak şekilde önerilerinize açığım.

Sistem ve bileşenleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi: BIOS gerektiği durumda RAM'leri downclock ederek kendi frekansına düşürüp çalıştırabilir.
Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart pahalı bunu alabilirsin farklı siteden almak geçerliyse. Onun dışında güzel. PSU olarak 550-600-650W 80+ bir PSU yeterli olacaktır. Kasa ve PSU bütçeniz nedir?
Ram hzını 3000mhz veya 2933 indrin 3200 takamassınız.
Takabilir ancak 3200 çalışmaz. 3000 çalışır.

PSU olarak bu gayet iyi kasa olarak Masterbox olabilir.

Anakart pahalı bunu alabilirsin farklı siteden almak geçerliyse. Onun dışında güzel. PSU olarak 550-600-650W 80+ bir PSU yeterli olacaktır. Kasa ve PSU bütçeniz nedir?

Takabilir ancak 3200 çalışmaz. 3000 çalışır.
Bütçe 1k diyebiliriz kasa ve psu icin. Totalde bütçe 9k.

Kasa olarak bunları öneririm.
PSU olarak bunu önerebilirim.

Kasa olarak bunları öneririm.
PSU olarak bunu önerebilirim.
Güzelmiş. Hava akışı iyimidir bunlarin dersiniz? Bunun hakkında ne düşünürsünüz?

Xigmatek 650+80

Güzelmiş. Hava akışı iyimidir bunlarin dersiniz? Bunun hakkında ne düşünürsünüz?

Xigmatek 650+80
Aerocool olanı kendim kullanıyorum. Hava akışı gayet iyi bir kasa. Diğeri yeni çıkmış özelliklerine baktım o da gayet güzel. Fan kontrolcüsü var Zalman olanın.

Attığınız kasanın ön tarafı tamamen cam hava alacak yeri yok. O yüzden önermem, ısı sorunlarıyla karşılaşırsın.

Şöyle bir kasa daha var, bu sıralar forumda popüler önerilen kasalardan.

Aerocool olanı kendim kullanıyorum. Hava akışı gayet iyi bir kasa. Diğeri yeni çıkmış özelliklerine baktım o da gayet güzel. Fan kontrolcüsü var Zalman olanın.

Attığınız kasanın ön tarafı tamamen cam hava alacak yeri yok. O yüzden önermem, ısı sorunlarıyla karşılaşırsın.

Şöyle bir kasa daha var, bu sıralar forumda popüler önerilen kasalardan.
Kasa olarak bunu seçtim. Teşekürler gösterişli ve kaliteli.

Geri
Yukarı