i5 10400F ve RTX 2060 sisteme PSU ve RAM önerisi

Bütçe
8000
Zotac önermiyorum çünkü hem soğutması diğer modellere göre geride hem de sorun yaşayan çok insan var.

ASUS Dual EVO, ROG Strix, MSI Gaming (X,Z) gibi modellere bakabilirsiniz ancak şu anda uygun fiyata yok, dediğim gibi indirim beklemekten başka çare kalmıyor.

PSU olarak Performance GD serisinden olanı alacaksınız değil mi?

Evet hocam ilk mesajda önerilen High Power 600W Performance GD modelini alacağım. Gaming gecesinde söylediğiniz modellerden birisinde indirim olursa değerlendirmeye çalışacağım.

Zotac önermiyorum çünkü hem soğutması diğer modellere göre geride hem de sorun yaşayan çok insan var.

ASUS Dual EVO, ROG Strix, MSI Gaming (X,Z) gibi modellere bakabilirsiniz ancak şu anda uygun fiyata yok, dediğim gibi indirim beklemekten başka çare kalmıyor.

PSU olarak Performance GD serisinden olanı alacaksınız değil mi?
Hocam ben de ekran kartı düşünüyorum. RTX 2060 Zotac aklımdaydı ama böyle düşünüyorsanız bir sorayım. MSI 1660 Ti almak mı daha mantıklı olur yoksa Zotac RTX 2060 mı? Bütçe bu kısımlarda olduğu için çok yükselemiyorum.

Ram satın alacağım fakat kafama takılan bir konu var

Oluşturduğum sistemde almak istediğim ram bu

Fakat amazonda 8gb olarak alırsam 2 adet aldığımda 60tl daha uyguna geliyor

Gece gece pek anlayamadım bu iki ram aynı ram mi? amazondan 2 adet 8gb alırsam sorun yaşamam değil mi ?

RAM satın alacağım fakat kafama takılan bir konu var.

Oluşturduğum sistemde almak istediğim RAM bu.

Fakat Amazon'da 8 GB olarak alırsam 2 adet aldığımda 60TL daha uyguna geliyor.

Gece gece pek anlayamadım bu iki RAM aynı RAM mi? Amazon'dan 2 adet 8 GB alırsam sorun yaşamam değil mi?

Yaşamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı