i5 10400F RTX 3050 vs RTX 2060 sistem

Hocam önemli olan, parçaları montajlanmış şekildemi gelicek? yoksa zarar gelmesin diye bana ayrı ayrı gönderip benim montajlanmammı gerekicek?
Ekran kartı hariç bütün parçalar montajlanmış bir şekilde geliyor genelde. Ekran kartı ise zarar görmesin diye ayrı kutuda demonte şeklinde gönderiliyor. YouTube videolarından ekran kartı takma videolarına bakabilirsiniz çok zor bir işlem değil.

Hocam ben bilgisayar cahiliyim, sadece pc building videoları izledim. Kırarım diye korkuyorum.
Kırmak için çaba göstermelisiniz, cidden çok basit. Slotuna oturtup kenardan vidalayacaksınız ve güç kablosunu takacaksınız. Bitti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok saolun william hocam çok yardımcı oldunuz.
Kırmak için çaba göstermelisiniz, cidden çok basit. Slotuna oturtup kenardan vidalayacaksınız ve güç kablosunu takacaksınız. Bitti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı hariç bütün parçalar montajlanmış bir şekilde geliyor genelde. Ekran kartı ise zarar görmesin diye ayrı kutuda demonte şeklinde gönderiliyor. YouTube videolarından ekran kartı takma videolarına bakabilirsiniz çok zor bir işlem değil.
Yardımlarınız için çok saolun onur hocam eğer klavye-mouse gibi ekipmanlardan anlıyorsanız sizi eklesem çok iyi olur.

Onur hocam iyi günler, bana maksimum 9500 TL olacak şekilde bir sistem önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Onur hocam iyi günler, bana maksimum 9500 TL olacak şekilde bir sistem önerebilir misiniz?
Buna bakabilirsiniz başka alternatif bulamadım bu bütçede.
Özelleştirme olarak;
1- Ekran kartı için, PowerColor Fighter RX6500XT veya Biostar GTX1650 SUPER. Çok performans farkı yok NVIDIA istiyorsanız 1650 Super seçilebilir, YouTube'dan karşılaştırma videolarına bakabilirsiniz.

2- SSD için, Kioxia Exceria 1TB seçilebilir. Tercihe bağlı ama 1TB olması avantajlı olur.

3- Kasa için, DarkFlash A290 Black seçilebilir. PSU için, Cougar CGR-ST-600 XTC veya MSI MAG A600DN seçin.

Bu şekilde özelleştirdiğinizde ortalama 9.5K civarında yapıyor.

Bütçe arttırma şansınız varsa 11-12K aralığında daha iyi sistemler var.
Veya 2.el bakma şansınız olursa daha iyi sistemler toplanabilir.

Sistem linki:

Buna bakabilirsiniz başka alternatif bulamadım bu bütçede.
Özelleştirme olarak;
1- ekran kartı için, PowerColor Fighter RX 6500 XT veya BIOSTAR GTX1650 Super. Çok performans farkı yok NVIDIA istiyorsanız 1650 Super seçilebilir, YouTube'dan karşılaştırma videolarına bakabilirsiniz.

2- SSD için, Kioxia Exceria 1TB seçilebilir. Tercihe bağlı ama 1TB olması avantajlı olur.

3- kasa için, darkFlash A290 Black seçilebilir. PSU için, Cougar cgr-ST-600 xtc veya MSI MAG A600dn seçin.

Bu şekilde özelleştirdiğinizde ortalama 9.5k civarında yapıyor.

Bütçe arttırma şansınız varsa 11-12K aralığında daha iyi sistemler var.
Veya 2.el bakma şansınız olursa daha iyi sistemler toplanabilir.

Sistem linki:

Hocam bildiğiniz 2. el 9500 TL'ye sistem var mı? Maalesef bütçeyi aşamam ve GTX 1660-1650S mi daha güçlü yoksa RX 6500?

Hocam bildiğiniz 2. el 9500 TL'ye sistem var mı? Maalesef bütçeyi aşamam ve GTX 1660-1650S mi daha güçlü yoksa RX 6500?
1660 > 1650S = 6500 XT

2.el bildiğim sistem yok ama illa ki daha iyi sistem toplanır. Onun için yeni bir konu açmanız daha iyi olur.

Geri
Yukarı