i5 10400F sistem 3.5 dakikada açıldı

KIRAGI

Decapat
Daha fazla  
Selam. Bilgisayarımda hiçbir şey yoktu normalde. Ama açtığımda yavaş açıldığını ve Pro series ekranından sonra bir yükleme ekranı geldiğini gördüm. Bilgisayar normalde 30 saniyede açılırken 3.5 dakika sürdü açılması. Açıldığında sistem saatini ayarlamam gerektiğini söyledi. Tamam deyip kapattım sonra aşağıdaki Windows logosunun da bulunduğu kontrol paneli gibi şeyin simsiyah olduğunu gördüm ve hiçbir uygulamaya giremedim. 1 dakika sonra mouse hiçbir uygulamaya tıklamamaya başladı. Birkaç kez bilgisayarı kapatıp açmama rağmen bu sorun düzelmedi. Ne olmuş olabilir acaba?
Sistem bilgileri:
GTX 1660 Ventus XS ekran kartı
i5 10400F işlemci
8 GB Ballistix RAM 2666 MHz
ASUS anakart (B460 Pro olabilir emin değilim)
500 GB SSD(markasını unuttum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Geç açılması hakkında henüz bir yorum yapamam ancak alt taraftaki görev çubuğu explorer.exe hizmeti kapalı olduğu için çalışmıyor olabilir mi? Görev yöneticisine erişebiliyor musunuz?

Hayır maalesef hiçbir şey açılmıyor. Acaba yüklediğim programlar ağırlık mı yaptı deyip silmeye çalıştım. Kaldır tuşuna basamadan tepki vermeyi bıraktı. Mouse çalışıyor hareket ediyor fakat tıklamıyor.

Hayır maalesef hiçbir şey açılmıyor. Acaba yüklediğim programlar ağırlık mı yaptı deyip silmeye çalıştım. Kaldır tuşuna basamadan tepki vermeyi bıraktı. Mouse çalışıyor hareket ediyor fakat tıklamıyor.
İlginç. Farklı bir SSD veya disk birimiyle deneme şansınız var mı?

Geri
Yukarı