i5-10400F sisteme USB sürücüden Windows 7 kurulur mu?

falanfilanek

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
Apacer 8GB DDR4
SSD veya HDD modeli
Intenso 240 GB Sata SSD
Anakart
Gigabyte H410M H V3
İşlemci
Intel Corei5-10400F
Merhaba. Windows 7 üzerinde çalışan özel bir yazılım kullanıyoruz. Yeni bir masaüstü PC aldık. Gigabyte H410M h V3 anakart, Intel Corei5-10400F CPU, 240 GB SATA SSD diskimiz mevcut. Bu sisteme USB sürücüden Windows 7 kurabilir miyiz? Ne yapmamız gerekli, bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim, teşekkürler.

Muhtemelen kurulmayacaktır, kurulum esnasında mavi ekran alma olasılığınız yüksek. Kurulsa bile sürücü sorunu yaşarsınız.

Vmware Workstation en iyi tercih olacaktır bence de. 7 de belki kurulur ama epey uğraştırır sizi.

Daha disk seçim ekranında depolama denetleyicisini tanıtmanız gerek. Aslında bir Windows 7 kurulum rehberi yapasım yok değil. Ciddiyim...

Nasıl yapabilirim peki beni yönlendirme şansınız var mı ? Benim ihtiyacım Windows 7 - 64 Bit işletim sistemi ve NetFramework 3.5 ve tabiki sürücüler.

VMware workstation en iyi tercih olacaktır bence de. 7 de belki kurulur ama epey uğraştırır sizi.

Daha disk seçim ekranında depolama denetleyicisini tanıtmanız gerek. Aslında bir Windows 7 kurulum rehberi yapasım yok değil. Ciddiyim...

Eski kral be. Az kullanmadık.

Geri
Yukarı