i5 10400F sistemin parçaları nasıl?

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistemin fiyatı hakkında bir şey sormuyorum. Vatan'dan aldım evet çok kazık bir fiyat ben sadece sistemdeki parçalar nasıl onu soruyorum.

Not: İşlemci i5 10400F'e yükseltilmiştir.

Monitör olarak da ASUS VG248GQ.

Hem sistem, hem de monitör nasıl olmuş sizce?

Sistem:INTEL I3 10105F-EVGA RTX2060 SC-MSI H510M-A PRO -KIOXIA 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Toplayan technopat ise bize söz düşmez, alın.

Fiyatına göre gayet iyi bir sistem. Normalde bu fiyatlı PC'lerde illaki bazı şeyler kalitesiz oluyor ancak kasadan ekran kartına kadar her şey bilindik. Güle güle kullanın.

Arkadaşlar sistemin fiyatı hakkında bir şey sormuyorum. Vatan'dan aldım evet çok kazık bir fiyat ben sadece sistemdeki parçalar nasıl onu soruyorum.

Not: İşlemci i5 10400F'e yükseltilmiştir.

Monitör olarak da ASUS VG248gq.

Hem sistem, hem de monitör nasıl olmuş sizce?

Sistem:INTEL I3 10105F-EVGA RTX2060 SC-MSI H510M-A PRO -KIOXIA 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Hocam 10K'ya 12100F 2060 sistem vardı 1 gün önce. Şahsen parasını hak etmiyor gibi. Yarın Donanım Arşivi sistem bekleyebilirsiniz.

Vallahi teşekkür ederim.

Tek korkum ekran kartı tek fanli ama soğutma blogu kalın diyorlar inşallah bir sıkıntı olmaz.

Hocam 5500 olanın stoğu varmış.

Siparişinizi iptal edebiliyorsanız edin derim hem paranız cebinize kalır hem de daha güçlü bir işlemci alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı