i5 9600k ve RTX 2060 Tabanlı sisteme PSU önerisi

03İsmail27

Hectopat
  • Intel i5-9600k işlemci
  • MSI MAG z390m Mortar anakart
  • Asus Rog Strix RTX 2060 OC ekran kartı
  • Corsair Vengeance LPX 2x8 3000 MHz RAM
  • Samsung 860 Evo SATA 3 500 GB SSD
  • Cooler Master RR-212X-17PK-R1 Hyper 212X Intel AMD CPU Soğutucusu
Sistemim bu şekilde. Bu sisteme SHARKOON TG5 RGB 700 TEMPERED GLASS Mid-Tower Pencereli 4x120mm RGB LED fan, FSP HD700 Hydro 700W 80+ BRONZE Kasa - inventus bu kasayı düşünüyorum. FSP PSU'lar nasıldır ? Bu kasa yerine başka kasa veya PSU tavsiyelerine açığım kesinlikle. Bir de işlemci soğutucu konusunda da tavsiye önerilere açığım. Çünkü daha onu da almadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Heh aradığım yardımın bir kısmı buydu çok teşekkür ediyorum. Peki siz ne diyosunuz kasa ve PSU hakkında. Birde inventustan başka yerde bulamadım onlarında deposunda yok gözüküyor salı kargoda diyor sitede. İnventustan ilk alışverişim bir sıkıntı yaşar mıyım ?

Inventus internet alışverişinde diğer sitelere nazaran daha güvenilir sitedir. Sorunsuz diyemem çünkü böyle bir alışveriş sitesi yok. Hepsinde illaki sorun çıkıyor. Kasa ayrı PSU ayrı başka tercihte bulunabilirsin.

Toplam 923 ₺

Son düzenleme:
İlk amacım o şekildeydi ikisini de ayrı ayrı almak. Ama daha hesaplı bir kombinasyon yapamadım. Bütün parçalar uzun süredir belliydi. Kasa ve PSU içinden çıkamıyorum kaç gündür.
Inventus internet alışverişinde diğer sitelere nazaran daha güvenilir sitedir. Sorunsuz diyemem çünkü böyle bir alışveriş sitesi yok. Hepsinde illaki sorun çıkıyor. Kasa ayrı PSU ayrı başka tercihte bulunabilirsin.

Toplam 923 ₺

Şimdi şöyle bir sorum olacak. Bu iki parça ile aldığım performans daha iyi mi olur ? Yoksa fiyattan mı kazanmış oluyorum ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı